Hry Zdarma

Barbie v kluziště

Hry Barbie

Barbie v kluziště

Barbie v kluziště Hodnocení: 4/10

Barbie v kluziště hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Zábavné puzzle princezny Barbie se svým milovaným Ken bruslení na kluziště. Zatímco bruslení, dělají krásné piruety a tanec za zvuku hudby. Na této fotografii můžeme vidět dvě sestry Barbie vychutnat krasobruslení výstava.Stadion je plný bílých mraků a v pozadí najdeme zámek Barbie a Ken. Jejich tři dcery namontován na třech okřídlených koní, které se na ně dívat z nebe. Tam je legrační bílý lední medvěd bruslení s nimi. Pokud máte rádi tuto krásnou krajinu, aby tuto hádanku Barbie krasobruslařka.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 34876 krát on-line. Pořadí 525 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 2490 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 34876 krát
Barbie v kluziště

Barbie je nejoblíbenější panenka na trhu. V této pěkné puzzle Barbie, můžeme vidět na princeznu s Kenem na kluziště a nadýchané obláčky.Krajina je krásná, v pozadí je zámek, tři okřídlené koně a fialové západ slunce. Barbie a Ken jsou pořád spolu, tak v této hře si můžete vychutnat svou lásku a kouzlo. Barbie má na sobě růžové šaty a bílou korunu. Ken je oblečený v šedé košili, černé kalhoty a černé barvě srsti. Pokud máte rádi lásku mezi těmito dvěma panenky, bavit hrát tuto puzzle Barbie.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Barbie v kluziště pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Barbie flash hra s názvem Barbie v kluziště. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Barbie v kluziště , a to se vztahuje k Barbie. Naše nová hra Barbie v kluziště je jedna z nejlepších her Barbie najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Barbie v kluziště, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Barbie v kluziště
ZPĚT

Barbie Nejhranější Hry

Make-up s Barbie Hrát ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasů
Odehrané
253395
krát

Barbie potřebuje obrázek svést fotoaparát! Chcete-li začít hrát s ním, jděte do toho a naučit se a procvičit s ním. Vyberte si svou oblíbenou barvu na obličej, vlasy, oči, rty a veškeré příslušenství, aby se Barbie krásnější. Mají kompletní sadu make-upu jít vidět, že barevný a tón pleti, která vám vyhovuje nejlépe. Pak jsme se jít do salonu, s účesem a barvou. Pak si můžete vybrat barvu očí, aby bylo l ...

Barbie Puzzle Hrát ►

Barbie Puzzle

6
6 z 10 - 18188 hlasů
Odehrané
136685
krát

Rekonstrukce obrazu z několika panenek Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovně obtížnosti z čeho vybírat. Na prvním stupni jsou řazeny kousky a se zdravým rozumem poštou. Na úrovni dva a tři, budete muset otočit kousky, aby se vešly správně s sebou. Cílem je, aby obraz je kompletní. Přesun části snímků, které mají být umístěny na správném místě. Tři panenky Barbie jsou na vás čeká na dokončení vi ...

Čištění den v domě Barbie Hrát ►

Čištění den v domě Barbie

4
4 z 10 - 19126 hlasů
Odehrané
135997
krát

Barbie party se včera v noci doma a lidé opustili místnost nepořádek a Barbie má čisté teď. Pomáháme našim přátelům shromáždit. K tomu je clivk objet, že chcete jít s myší a přesunete ho pohyb myši.