Hry Zdarma

Barbie, moderní děvče

Hry Barbie

Barbie, moderní děvče

Barbie, moderní děvče Hodnocení: 4/10

Barbie, moderní děvče hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této online hře si můžete prohlédnout Barbie oblékání s nejmodernějšími a současných oděvů. Pokud chcete oblékat Barbie ve stylu si vybrat kalhoty nebo sukně, mikiny a moderní design, který se hodí skvěle. Děkuji vám, že Barbie je nejoblíbenější dívka v její skupině přátel. Jak můžete vidět, že má velkou sbírku oblečení, ale také má mnoho doplňků a příslušenství, přidat do svého stylu. A vy, máte rádi, aby se oblékli do módy, jako je ona? Díky této hře se můžete dozvědět více o současné módě mládeže pro vás, aby se stal odborníkem na toto téma.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 20610 krát on-line. Pořadí 996 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 1506 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 20610 krát
Barbie, moderní děvče

Panenka Mattel Barbie je zpátky v módě díky této oblékací hra.Populární panenka z 60. let proudu se zobrazí s novým stylem a novou řadu oděvů, které jsou velmi populární mezi mladými dívkami dnes. Barbie je moderní holka, a ukazuje se svými odvážnými a ležérní oblečení. Musíte mít dobrý úsudek a vybrat si oblečení, které vám vyhovuje, že mají dobrý styl pro každého plánu, které mohou vzniknout s její skupinou přátel.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Barbie, moderní děvče pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Barbie flash hra s názvem Barbie, moderní děvče. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Barbie, moderní děvče , a to se vztahuje k Barbie. Naše nová hra Barbie, moderní děvče je jedna z nejlepších her Barbie najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Barbie, moderní děvče, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Barbie, moderní děvče
ZPĚT

Barbie Nejhranější Hry

Make-up s Barbie Hrát ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasů
Odehrané
253545
krát

Barbie potřebuje obrázek svést fotoaparát! Chcete-li začít hrát s ním, jděte do toho a naučit se a procvičit s ním. Vyberte si svou oblíbenou barvu na obličej, vlasy, oči, rty a veškeré příslušenství, aby se Barbie krásnější. Mají kompletní sadu make-upu jít vidět, že barevný a tón pleti, která vám vyhovuje nejlépe. Pak jsme se jít do salonu, s účesem a barvou. Pak si můžete vybrat barvu očí, aby bylo l ...

Barbie Puzzle Hrát ►

Barbie Puzzle

6
6 z 10 - 18188 hlasů
Odehrané
136876
krát

Rekonstrukce obrazu z několika panenek Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovně obtížnosti z čeho vybírat. Na prvním stupni jsou řazeny kousky a se zdravým rozumem poštou. Na úrovni dva a tři, budete muset otočit kousky, aby se vešly správně s sebou. Cílem je, aby obraz je kompletní. Přesun části snímků, které mají být umístěny na správném místě. Tři panenky Barbie jsou na vás čeká na dokončení vi ...

Čištění den v domě Barbie Hrát ►

Čištění den v domě Barbie

4
4 z 10 - 19126 hlasů
Odehrané
136193
krát

Barbie party se včera v noci doma a lidé opustili místnost nepořádek a Barbie má čisté teď. Pomáháme našim přátelům shromáždit. K tomu je clivk objet, že chcete jít s myší a přesunete ho pohyb myši.