Hry Zdarma

Barbie na podzim

Hry Barbie

Barbie na podzim

Barbie na podzim Hodnocení: 4/10

Barbie na podzim hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Když se počasí začíná být chladnější, je na čase změnit své šaty a šaty v oblečení, které přístřeší trochu víc. V této hře musíte zdobit Barbie na podzim, s dlouhými kalhotami, dlouhé rukávy oblečení a boty pro ochranu proti dešťové vodě. Barvy v této sezóně jsou nudnější a méně jasné, protože podzim je období, kdy hnědé a oranžové barvy převládá. Můžete si také vybrat ze široké škály doplňků a různých účesů pro Barbie je vždy v poslední módy.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 13937 krát on-line. Pořadí 1478 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 584 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 13937 krát
Barbie na podzim

Podzim je období, které slouží jako přechod mezi létem a zimou. Během této doby se listy některých stromů padají, a všechno, co se stane trochu chladnější a vypnutí. Barbie potřebuje dostat teplejší jít ven během podzimu oblečení, a proto má vaši pomoc a vaše dobrý vkus v oblečení. Jak se o oblékání jako Barbie letos na podzim? Takže chytit nějaké nápady z této hry oblékání Barbie na podzim.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Barbie na podzim pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Barbie flash hra s názvem Barbie na podzim. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Barbie na podzim , a to se vztahuje k Barbie. Naše nová hra Barbie na podzim je jedna z nejlepších her Barbie najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Barbie na podzim, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Barbie na podzim
ZPĚT

Barbie Nejhranější Hry

Make-up s Barbie Hrát ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasů
Odehrané
253407
krát

Barbie potřebuje obrázek svést fotoaparát! Chcete-li začít hrát s ním, jděte do toho a naučit se a procvičit s ním. Vyberte si svou oblíbenou barvu na obličej, vlasy, oči, rty a veškeré příslušenství, aby se Barbie krásnější. Mají kompletní sadu make-upu jít vidět, že barevný a tón pleti, která vám vyhovuje nejlépe. Pak jsme se jít do salonu, s účesem a barvou. Pak si můžete vybrat barvu očí, aby bylo l ...

Barbie Puzzle Hrát ►

Barbie Puzzle

6
6 z 10 - 18188 hlasů
Odehrané
136695
krát

Rekonstrukce obrazu z několika panenek Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovně obtížnosti z čeho vybírat. Na prvním stupni jsou řazeny kousky a se zdravým rozumem poštou. Na úrovni dva a tři, budete muset otočit kousky, aby se vešly správně s sebou. Cílem je, aby obraz je kompletní. Přesun části snímků, které mají být umístěny na správném místě. Tři panenky Barbie jsou na vás čeká na dokončení vi ...

Čištění den v domě Barbie Hrát ►

Čištění den v domě Barbie

4
4 z 10 - 19126 hlasů
Odehrané
136009
krát

Barbie party se včera v noci doma a lidé opustili místnost nepořádek a Barbie má čisté teď. Pomáháme našim přátelům shromáždit. K tomu je clivk objet, že chcete jít s myší a přesunete ho pohyb myši.