Hry Zdarma

Barbie Vánoce

Hry Barbie

Barbie Vánoce

Barbie Vánoce Hodnocení: 5/10

Barbie Vánoce hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Na Vánoce Barbie chce být v módě. Musíte se oblékat Barbie šaty na Vánoce, s Santa klobouk, šátek nebo klobouk sněhuláka. Barbie má veškeré příslušenství, jak být v módě Vánoce. Vytvořte si vlastní postavu skládání každý prvek k vytvoření ideální dívku pro dovolenou. Šperky, vlasy, ústa, oči, klobouk a oblečení si můžete přizpůsobit Barbie na Vánoce.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 34530 krát on-line. Pořadí 504 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 1768 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 34530 krát
Barbie Vánoce

V této hře, budete muset make-up a oblečení až Barbie, vánoční oblečení. Chcete-li to provést, klepněte na položku s myší a tažením tělo vám Barbie. Umístěte veškeré příslušenství na znak, který chcete charakterizovány na prázdniny. Zdobit a upravovat slavný postavu tak milované dívky.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Barbie Vánoce pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Barbie flash hra s názvem Barbie Vánoce. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Barbie Vánoce , a to se vztahuje k Barbie. Naše nová hra Barbie Vánoce je jedna z nejlepších her Barbie najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Barbie Vánoce, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Barbie Vánoce
ZPĚT

Barbie Nejhranější Hry

Make-up s Barbie Hrát ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasů
Odehrané
252302
krát

Barbie potřebuje obrázek svést fotoaparát! Chcete-li začít hrát s ním, jděte do toho a naučit se a procvičit s ním. Vyberte si svou oblíbenou barvu na obličej, vlasy, oči, rty a veškeré příslušenství, aby se Barbie krásnější. Mají kompletní sadu make-upu jít vidět, že barevný a tón pleti, která vám vyhovuje nejlépe. Pak jsme se jít do salonu, s účesem a barvou. Pak si můžete vybrat barvu očí, aby bylo l ...

Barbie Puzzle Hrát ►

Barbie Puzzle

6
6 z 10 - 18188 hlasů
Odehrané
135635
krát

Rekonstrukce obrazu z několika panenek Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovně obtížnosti z čeho vybírat. Na prvním stupni jsou řazeny kousky a se zdravým rozumem poštou. Na úrovni dva a tři, budete muset otočit kousky, aby se vešly správně s sebou. Cílem je, aby obraz je kompletní. Přesun části snímků, které mají být umístěny na správném místě. Tři panenky Barbie jsou na vás čeká na dokončení vi ...

Čištění den v domě Barbie Hrát ►

Čištění den v domě Barbie

4
4 z 10 - 19126 hlasů
Odehrané
134853
krát

Barbie party se včera v noci doma a lidé opustili místnost nepořádek a Barbie má čisté teď. Pomáháme našim přátelům shromáždit. K tomu je clivk objet, že chcete jít s myší a přesunete ho pohyb myši.