Hry Zdarma

Barbie procházky v létě

Hry Barbie

Barbie procházky v létě

Barbie procházky v létě Hodnocení: 5/10

Barbie procházky v létě hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Barbie má plány v těchto dnech v létě, a musí být oblečen přiměřeně. Chcete se oblékat Barbie v létě? No tam je vaše šance. K tomu si můžete vybrat z mnoha oblečení. Jak vidíte, jsou čerstvé a krásné barvy, ideální pro letní oblečení. Vyberte si oblečení se vám líbí, a přetáhněte ji na těle Barbie, aby se oblékli do oblečení dle vašeho výběru. Můžete si také vybrat několik doplňků, jako jsou sluneční brýle, nebo různé kabelky, které se shodují s vaší boty a zbytek jeho oblečení. Bavte se a zároveň ukázat svou dobrou chuť módy.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 17668 krát on-line. Pořadí 1160 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 1234 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 17668 krát
Barbie procházky v létě

Panenka Barbie je oblečená na léto s některými oblečení své rozsáhlé sbírky. Letní šaty jsou známé pro bytí velmi světlé barvy. Trička jsou s krátkým rukávem či bez ramínek a šortky pomáhají trávit méně tepla. Barbie je oblečená v létě s různými sadami, které můžete zcela vybrat podle vašich představ. Tato panenka bude stále jako figuríny na kterých si můžete vybrat oblečení nosit na další návštěvu. Zobrazit víte, módy a doplňků a designu Barbie letní oblečení.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Barbie procházky v létě pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Barbie flash hra s názvem Barbie procházky v létě. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Barbie procházky v létě , a to se vztahuje k Barbie. Naše nová hra Barbie procházky v létě je jedna z nejlepších her Barbie najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Barbie procházky v létě, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Barbie procházky v létě
ZPĚT

Barbie Nejhranější Hry

Make-up s Barbie Hrát ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasů
Odehrané
253394
krát

Barbie potřebuje obrázek svést fotoaparát! Chcete-li začít hrát s ním, jděte do toho a naučit se a procvičit s ním. Vyberte si svou oblíbenou barvu na obličej, vlasy, oči, rty a veškeré příslušenství, aby se Barbie krásnější. Mají kompletní sadu make-upu jít vidět, že barevný a tón pleti, která vám vyhovuje nejlépe. Pak jsme se jít do salonu, s účesem a barvou. Pak si můžete vybrat barvu očí, aby bylo l ...

Barbie Puzzle Hrát ►

Barbie Puzzle

6
6 z 10 - 18188 hlasů
Odehrané
136684
krát

Rekonstrukce obrazu z několika panenek Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovně obtížnosti z čeho vybírat. Na prvním stupni jsou řazeny kousky a se zdravým rozumem poštou. Na úrovni dva a tři, budete muset otočit kousky, aby se vešly správně s sebou. Cílem je, aby obraz je kompletní. Přesun části snímků, které mají být umístěny na správném místě. Tři panenky Barbie jsou na vás čeká na dokončení vi ...

Čištění den v domě Barbie Hrát ►

Čištění den v domě Barbie

4
4 z 10 - 19126 hlasů
Odehrané
135997
krát

Barbie party se včera v noci doma a lidé opustili místnost nepořádek a Barbie má čisté teď. Pomáháme našim přátelům shromáždit. K tomu je clivk objet, že chcete jít s myší a přesunete ho pohyb myši.