Hry Zdarma

Barbie Puzzle Fairytopia Jewel Dolls

Hry Barbie

Barbie Puzzle Fairytopia Jewel Dolls

Barbie Puzzle Fairytopia Jewel Dolls Hodnocení: 2/10

Barbie Puzzle Fairytopia Jewel Dolls hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Líbí se vám Barbie? Barbie puzzle hra, to je první stupeň, zde kusy jsou řazeny, takže to bude jednodušší upravit kousky. Stačí dát každý kus obrazu v místě, takže obraz je kompletní. Je to jednoduchá hra, děti se to líbí moc. Budou moci hrát lidé všech věkových kategorií.Barbie panenka je jedna z dívek, oblíbené hračky a některé děti. Představuje ideální estetické a osobnost dali přes kreslených seriálech a filmech On hrál.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 125316 krát on-line. Pořadí 86 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 2.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Hodnocení na základě 25686 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 125316 krát
Barbie Puzzle Fairytopia Jewel Dolls

V této hře musíte kompozici snímku, který je rozdělen do nových částí. Stačí dát zpět na místo každého obrázku. Je to snadné a jednoduché složení. Jednotlivé kusy jsou umístěny tak, že je snadné pro děti, pomocí myši, klepněte a přetáhněte jednotlivé části na správné místo. Celkový obraz je scéna z jednoho z filmů, které je víla panenku. Vidíme scény z filmu s křídly a snesu. Doporučujeme aktivita pro každého. Jistě budete trávit dobrý čas hrát s touto hrou.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Barbie Puzzle Fairytopia Jewel Dolls pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Barbie flash hra s názvem Barbie Puzzle Fairytopia Jewel Dolls. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Barbie Puzzle Fairytopia Jewel Dolls , a to se vztahuje k Barbie. Naše nová hra Barbie Puzzle Fairytopia Jewel Dolls je jedna z nejlepších her Barbie najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Barbie Puzzle Fairytopia Jewel Dolls, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Barbie Puzzle Fairytopia Jewel Dolls
ZPĚT

Barbie Nejhranější Hry

Make-up s Barbie Hrát ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasů
Odehrané
253388
krát

Barbie potřebuje obrázek svést fotoaparát! Chcete-li začít hrát s ním, jděte do toho a naučit se a procvičit s ním. Vyberte si svou oblíbenou barvu na obličej, vlasy, oči, rty a veškeré příslušenství, aby se Barbie krásnější. Mají kompletní sadu make-upu jít vidět, že barevný a tón pleti, která vám vyhovuje nejlépe. Pak jsme se jít do salonu, s účesem a barvou. Pak si můžete vybrat barvu očí, aby bylo l ...

Barbie Puzzle Hrát ►

Barbie Puzzle

6
6 z 10 - 18188 hlasů
Odehrané
136678
krát

Rekonstrukce obrazu z několika panenek Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovně obtížnosti z čeho vybírat. Na prvním stupni jsou řazeny kousky a se zdravým rozumem poštou. Na úrovni dva a tři, budete muset otočit kousky, aby se vešly správně s sebou. Cílem je, aby obraz je kompletní. Přesun části snímků, které mají být umístěny na správném místě. Tři panenky Barbie jsou na vás čeká na dokončení vi ...

Čištění den v domě Barbie Hrát ►

Čištění den v domě Barbie

4
4 z 10 - 19126 hlasů
Odehrané
135994
krát

Barbie party se včera v noci doma a lidé opustili místnost nepořádek a Barbie má čisté teď. Pomáháme našim přátelům shromáždit. K tomu je clivk objet, že chcete jít s myší a přesunete ho pohyb myši.