Hry Zdarma

Ken, Nový Obrázek

Hry Barbie

Ken, Nový Obrázek

Ken, Nový Obrázek Hodnocení: 6/10

Ken, Nový Obrázek hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Ken potřebuje nový vzhled nalákat Barbie vám pomůže vybrat nejlepší účes, nejlepší oblečení, které se hodí vaši novou osobnost. Styling je hra, ve které budete muset definovat obraz hrdiny. Ken potřebuje nový obrázek, aby se Barbie pád v lásce s ním, aby mu pomohl, musíte zvolit nejlepší účes, nejlepší šaty, které nejlépe vyhovují pro své nové osobnosti. Přítel nejslavnější panenka na světě potřebuje nový vzhled a vy budete muset vytvořit nový styl. Vyberte si oblečení pro něj. Můžete změnit účes, barvu vlasů a oblečení. Módní hra pro dívky. Stejně jako móda?

Krát hrál:

Tato hra se hraje 33046 krát on-line. Pořadí 537 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 2314 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 33046 krát
Ken, Nový Obrázek

Ken,přítel Barbie. Nyní můžete vytvořit nový obrázek pro tento znak. Můžete si vybrat oblečení, které nosíte. Pokud jstefanoušek módy, budete moci vytvořit kompletní sadu kostýmů pro hlavní postavy. Musíte se kombinovat barvy, kalhoty, mikiny, čepice, atd. Barvy mají být kombinovány jít do módy. Můžete si vybrat salon, se ostříhat a barvy na barvení vlasů. Udělej si svůj přítelkyni zpět v lásce s ním.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Ken, Nový Obrázek pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Barbie flash hra s názvem Ken, Nový Obrázek. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Ken, Nový Obrázek , a to se vztahuje k Barbie. Naše nová hra Ken, Nový Obrázek je jedna z nejlepších her Barbie najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Ken, Nový Obrázek, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Ken, Nový Obrázek
ZPĚT

Barbie Nejhranější Hry

Make-up s Barbie Hrát ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasů
Odehrané
253407
krát

Barbie potřebuje obrázek svést fotoaparát! Chcete-li začít hrát s ním, jděte do toho a naučit se a procvičit s ním. Vyberte si svou oblíbenou barvu na obličej, vlasy, oči, rty a veškeré příslušenství, aby se Barbie krásnější. Mají kompletní sadu make-upu jít vidět, že barevný a tón pleti, která vám vyhovuje nejlépe. Pak jsme se jít do salonu, s účesem a barvou. Pak si můžete vybrat barvu očí, aby bylo l ...

Barbie Puzzle Hrát ►

Barbie Puzzle

6
6 z 10 - 18188 hlasů
Odehrané
136695
krát

Rekonstrukce obrazu z několika panenek Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovně obtížnosti z čeho vybírat. Na prvním stupni jsou řazeny kousky a se zdravým rozumem poštou. Na úrovni dva a tři, budete muset otočit kousky, aby se vešly správně s sebou. Cílem je, aby obraz je kompletní. Přesun části snímků, které mají být umístěny na správném místě. Tři panenky Barbie jsou na vás čeká na dokončení vi ...

Čištění den v domě Barbie Hrát ►

Čištění den v domě Barbie

4
4 z 10 - 19126 hlasů
Odehrané
136009
krát

Barbie party se včera v noci doma a lidé opustili místnost nepořádek a Barbie má čisté teď. Pomáháme našim přátelům shromáždit. K tomu je clivk objet, že chcete jít s myší a přesunete ho pohyb myši.