Hry Zdarma

Módní Barbie

Hry Barbie

Módní Barbie

Módní Barbie Hodnocení: 5/10

Módní Barbie hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Pomocí myši budete muset oblékat Barbie s městskou ležérní styl. Klasická hra oblečení. Mají různé prvky šatník jako kalhoty, sukně, boty, trička a další oblečení. Pomocí myši musíte šaty dívka protagonista s ležérní, městský styl. Oblečení jednoduché ploché barvy. Sada starém stylu oblečení připomínající her s výřezy, kteří oblečeni do starožitné panenky. Dívka protagonista na vás čeká výběr oblečení barev vhodných pro dnešek.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 15725 krát on-line. Pořadí 1282 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 958 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 15725 krát
Módní Barbie

Hra, kde budete muset kombinovat různé oblečení. Musíte udělat sukně v barvách v kombinaci s košilí. Vyberte si oblečení pro ženy. Co musíte udělat, je vybrat si svého šatníku oblečení, které se hodí. Oděvy velmi základní ploché barvy. Musíte najít kombinace oblečení pro dívku jít do módy. Módní bude trvat pěkné oblečení s barvami, které se hodí dobře navzájem. Šaty do hry.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Módní Barbie pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Barbie flash hra s názvem Módní Barbie. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Módní Barbie , a to se vztahuje k Barbie. Naše nová hra Módní Barbie je jedna z nejlepších her Barbie najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Módní Barbie, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Módní Barbie
ZPĚT

Barbie Nejhranější Hry

Make-up s Barbie Hrát ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasů
Odehrané
253394
krát

Barbie potřebuje obrázek svést fotoaparát! Chcete-li začít hrát s ním, jděte do toho a naučit se a procvičit s ním. Vyberte si svou oblíbenou barvu na obličej, vlasy, oči, rty a veškeré příslušenství, aby se Barbie krásnější. Mají kompletní sadu make-upu jít vidět, že barevný a tón pleti, která vám vyhovuje nejlépe. Pak jsme se jít do salonu, s účesem a barvou. Pak si můžete vybrat barvu očí, aby bylo l ...

Barbie Puzzle Hrát ►

Barbie Puzzle

6
6 z 10 - 18188 hlasů
Odehrané
136684
krát

Rekonstrukce obrazu z několika panenek Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovně obtížnosti z čeho vybírat. Na prvním stupni jsou řazeny kousky a se zdravým rozumem poštou. Na úrovni dva a tři, budete muset otočit kousky, aby se vešly správně s sebou. Cílem je, aby obraz je kompletní. Přesun části snímků, které mají být umístěny na správném místě. Tři panenky Barbie jsou na vás čeká na dokončení vi ...

Čištění den v domě Barbie Hrát ►

Čištění den v domě Barbie

4
4 z 10 - 19126 hlasů
Odehrané
135997
krát

Barbie party se včera v noci doma a lidé opustili místnost nepořádek a Barbie má čisté teď. Pomáháme našim přátelům shromáždit. K tomu je clivk objet, že chcete jít s myší a přesunete ho pohyb myši.