Hry Zdarma

Princezna Barbie

Hry Barbie

Princezna Barbie

Princezna Barbie Hodnocení: 6/10

Princezna Barbie hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Barbie je princezna, a musí být perfektní tančit s princem v této módní hře. Pro přehrání musíte mít dobrý vkus a styl. Pro přehrání musíte make-up, hřeben a zdobit víla princezna panenku. Budete používat myš kliknout na prvek, který chcete aplikovat na její hezkou tvář a navigaci pohybem myši. Můžete změnit cokoli chcete, občas máte pocit, že hrát účtů. Snadná úroveň pro děti a každého.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 21359 krát on-line. Pořadí 913 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 1220 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 21359 krát
Princezna Barbie

Nastavit příběh princezna musíte přizpůsobit dítě postava panenky inspiroval úspěch. Jeden z nejoblíbenějších hraček od Mattela.Aktivity pro děti, ve kterých mají na make-up, hřeben a šaty problém. Po dokončení si můžete vytisknout výsledek vidět papír, jak je. Můžete si vybrat ze šperků, vlasy střihy, barvy na vlasy, móda, šperky a další.Návyková hra pro dívky, které milují módu.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Princezna Barbie pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Barbie flash hra s názvem Princezna Barbie. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Princezna Barbie , a to se vztahuje k Barbie. Naše nová hra Princezna Barbie je jedna z nejlepších her Barbie najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Princezna Barbie, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Princezna Barbie
ZPĚT

Barbie Nejhranější Hry

Make-up s Barbie Hrát ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasů
Odehrané
253395
krát

Barbie potřebuje obrázek svést fotoaparát! Chcete-li začít hrát s ním, jděte do toho a naučit se a procvičit s ním. Vyberte si svou oblíbenou barvu na obličej, vlasy, oči, rty a veškeré příslušenství, aby se Barbie krásnější. Mají kompletní sadu make-upu jít vidět, že barevný a tón pleti, která vám vyhovuje nejlépe. Pak jsme se jít do salonu, s účesem a barvou. Pak si můžete vybrat barvu očí, aby bylo l ...

Barbie Puzzle Hrát ►

Barbie Puzzle

6
6 z 10 - 18188 hlasů
Odehrané
136685
krát

Rekonstrukce obrazu z několika panenek Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovně obtížnosti z čeho vybírat. Na prvním stupni jsou řazeny kousky a se zdravým rozumem poštou. Na úrovni dva a tři, budete muset otočit kousky, aby se vešly správně s sebou. Cílem je, aby obraz je kompletní. Přesun části snímků, které mají být umístěny na správném místě. Tři panenky Barbie jsou na vás čeká na dokončení vi ...

Čištění den v domě Barbie Hrát ►

Čištění den v domě Barbie

4
4 z 10 - 19126 hlasů
Odehrané
135997
krát

Barbie party se včera v noci doma a lidé opustili místnost nepořádek a Barbie má čisté teď. Pomáháme našim přátelům shromáždit. K tomu je clivk objet, že chcete jít s myší a přesunete ho pohyb myši.