Hry Zdarma

Barbie Puzzle

Hry Barbie

Barbie Puzzle

Barbie Puzzle Hodnocení: 6/10

Barbie Puzzle hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Rekonstrukce obrazu z několika panenek Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovně obtížnosti z čeho vybírat. Na prvním stupni jsou řazeny kousky a se zdravým rozumem poštou. Na úrovni dva a tři, budete muset otočit kousky, aby se vešly správně s sebou. Cílem je, aby obraz je kompletní. Přesun části snímků, které mají být umístěny na správném místě. Tři panenky Barbie jsou na vás čeká na dokončení vidět celou scénu.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 134356 krát on-line. Pořadí 73 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 18186 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 134356 krát
Barbie Puzzle

Hádanky jsou obrázky, které rozkládají na kusy. Celá scéna je rozdělena na části s rozdíly. Každá z těchto částí musí být v souladu s jiným koncem načíst celý obraz, jak to bylo na počátku. K dispozici jsou verze, které se hrají na určitou dobu. Aktivita proti času. Každá fotografie může sloužit rozbité. V tomto případě máme scénu, ve které tři různé panenky představují pro nás. Barbie je módní panenka vyráběny americkou hraček firmy Mattel, Inc.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Barbie Puzzle pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Barbie flash hra s názvem Barbie Puzzle. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Barbie Puzzle , a to se vztahuje k Barbie. Naše nová hra Barbie Puzzle je jedna z nejlepších her Barbie najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Barbie Puzzle, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Barbie Puzzle
ZPĚT

Barbie Nejhranější Hry

Make-up s Barbie Hrát ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasů
Odehrané
250965
krát

Barbie potřebuje obrázek svést fotoaparát! Chcete-li začít hrát s ním, jděte do toho a naučit se a procvičit s ním. Vyberte si svou oblíbenou barvu na obličej, vlasy, oči, rty a veškeré příslušenství, aby se Barbie krásnější. Mají kompletní sadu make-upu jít vidět, že barevný a tón pleti, která vám vyhovuje nejlépe. Pak jsme se jít do salonu, s účesem a barvou. Pak si můžete vybrat barvu očí, aby bylo l ...

Čištění den v domě Barbie Hrát ►

Čištění den v domě Barbie

4
4 z 10 - 19124 hlasů
Odehrané
133540
krát

Barbie party se včera v noci doma a lidé opustili místnost nepořádek a Barbie má čisté teď. Pomáháme našim přátelům shromáždit. K tomu je clivk objet, že chcete jít s myší a přesunete ho pohyb myši.

Barbie Puzzle Fairytopia Jewel Dolls Hrát ►

Barbie Puzzle Fairytopia Jewel Dolls

2
2 z 10 - 25686 hlasů
Odehrané
123041
krát

Líbí se vám Barbie? Barbie puzzle hra, to je první stupeň, zde kusy jsou řazeny, takže to bude jednodušší upravit kousky. Stačí dát každý kus obrazu v místě, takže obraz je kompletní. Je to jednoduchá hra, děti se to líbí moc. Budou moci hrát lidé všech věkových kategorií.Barbie panenka je jedna z dívek, oblíbené hračky a některé děti. Představuje ideální estetické a osobnost dali přes kreslených seriálech a f ...