Hry Zdarma

Barbie Domácí Zvíře Lékař

Hry Barbie

Barbie Domácí Zvíře Lékař

Barbie Domácí Zvíře Lékař Hodnocení: 6/10

Barbie Domácí Zvíře Lékař hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Barbie prostě miluje míchání její vášeň pro stylové oblečení s láskou k její práci jako domácí lékař, když ona se chystá na další celý den na klinice! Pomozte jí rozhodnout, co pastelové barvy oblečení nosit, co lékař jednotný vybrat, co roztomilých elegantní sestra klobouk a stylový účes chlubit v práci ještě dnes, zatímco ona dělá její nejlepší léčit všechny své nadýchané pacientů!

Krát hrál:

Tato hra se hraje 22068 krát on-line. Pořadí 887 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 502 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 22068 krát
Barbie Domácí Zvíře Lékař

Barbie je módní panenka zahájila 03. 1959 vytvořil americká podnikatelka Ruth Handler. Barbie byl důležitou součástí panenky módní trhu s hračkami padesát let, a byl předmětem mnoha diskusí a soudním sporům, což často zahrnuje parodii na panenky a její životní styl.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Barbie Domácí Zvíře Lékař pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Barbie flash hra s názvem Barbie Domácí Zvíře Lékař. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Barbie Domácí Zvíře Lékař , a to se vztahuje k Barbie. Naše nová hra Barbie Domácí Zvíře Lékař je jedna z nejlepších her Barbie najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Barbie Domácí Zvíře Lékař, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Barbie Domácí Zvíře Lékař
ZPĚT

Barbie Nejhranější Hry

Make-up s Barbie Hrát ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasů
Odehrané
253412
krát

Barbie potřebuje obrázek svést fotoaparát! Chcete-li začít hrát s ním, jděte do toho a naučit se a procvičit s ním. Vyberte si svou oblíbenou barvu na obličej, vlasy, oči, rty a veškeré příslušenství, aby se Barbie krásnější. Mají kompletní sadu make-upu jít vidět, že barevný a tón pleti, která vám vyhovuje nejlépe. Pak jsme se jít do salonu, s účesem a barvou. Pak si můžete vybrat barvu očí, aby bylo l ...

Barbie Puzzle Hrát ►

Barbie Puzzle

6
6 z 10 - 18188 hlasů
Odehrané
136700
krát

Rekonstrukce obrazu z několika panenek Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovně obtížnosti z čeho vybírat. Na prvním stupni jsou řazeny kousky a se zdravým rozumem poštou. Na úrovni dva a tři, budete muset otočit kousky, aby se vešly správně s sebou. Cílem je, aby obraz je kompletní. Přesun části snímků, které mají být umístěny na správném místě. Tři panenky Barbie jsou na vás čeká na dokončení vi ...

Čištění den v domě Barbie Hrát ►

Čištění den v domě Barbie

4
4 z 10 - 19126 hlasů
Odehrané
136018
krát

Barbie party se včera v noci doma a lidé opustili místnost nepořádek a Barbie má čisté teď. Pomáháme našim přátelům shromáždit. K tomu je clivk objet, že chcete jít s myší a přesunete ho pohyb myši.