Hry Zdarma

bruslař Barbie

Hry Barbie

bruslař Barbie

Bruslař Barbie Hodnocení: 5/10

bruslař Barbie hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Nejpopulárnější Mattel panenka hrát krásnou scénu, kde je bruslení s Kenem. Ale tento snímek se stal puzzle, a je nutné jej dokončit správně zobrazit. V tomto snímku je Barbie oblečená jako princezna s krásným šaty a trochu korunu. Ken je vychystávání ji kolem pasu a společně jsme udělali piruetu v krasobruslení. Dva další princezny se díváte na scénu, která je kluziště v oblacích, s krásným skleněným hradem v pozadí a okřídleného koně létání po obloze.Puzzle plné kouzel a barev.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 61851 krát on-line. Pořadí 229 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 13316 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 61851 krát
bruslař Barbie

Barbie je panenka ze 60. let, který byl vytvořen Ruth Handler pro hraček firmy Mattel. Je to nejúspěšnější panenku vůbec, a dnes pokračuje být uváděny na trh pro dívky po celém světě. Ale kolektory mají zájem v této hračky modelů, které mohou stát si malé jmění. Také Pokud jste někdy hráli s jedním z těchto panenek Barbie je nyní možné bavit se zábavnou formou s tímto puzzle na jednom z jeho animovaných filmů. Ty se musí vejít každý kus na místě zjistit scénu tohoto puzzle.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem bruslař Barbie pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Barbie flash hra s názvem bruslař Barbie. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra bruslař Barbie , a to se vztahuje k Barbie. Naše nová hra bruslař Barbie je jedna z nejlepších her Barbie najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem bruslař Barbie, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

bruslař Barbie
ZPĚT

Barbie Nejhranější Hry

Make-up s Barbie Hrát ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasů
Odehrané
253412
krát

Barbie potřebuje obrázek svést fotoaparát! Chcete-li začít hrát s ním, jděte do toho a naučit se a procvičit s ním. Vyberte si svou oblíbenou barvu na obličej, vlasy, oči, rty a veškeré příslušenství, aby se Barbie krásnější. Mají kompletní sadu make-upu jít vidět, že barevný a tón pleti, která vám vyhovuje nejlépe. Pak jsme se jít do salonu, s účesem a barvou. Pak si můžete vybrat barvu očí, aby bylo l ...

Barbie Puzzle Hrát ►

Barbie Puzzle

6
6 z 10 - 18188 hlasů
Odehrané
136700
krát

Rekonstrukce obrazu z několika panenek Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovně obtížnosti z čeho vybírat. Na prvním stupni jsou řazeny kousky a se zdravým rozumem poštou. Na úrovni dva a tři, budete muset otočit kousky, aby se vešly správně s sebou. Cílem je, aby obraz je kompletní. Přesun části snímků, které mají být umístěny na správném místě. Tři panenky Barbie jsou na vás čeká na dokončení vi ...

Čištění den v domě Barbie Hrát ►

Čištění den v domě Barbie

4
4 z 10 - 19126 hlasů
Odehrané
136018
krát

Barbie party se včera v noci doma a lidé opustili místnost nepořádek a Barbie má čisté teď. Pomáháme našim přátelům shromáždit. K tomu je clivk objet, že chcete jít s myší a přesunete ho pohyb myši.