Hry Zdarma

prázdniny Barbie

Hry Barbie

prázdniny Barbie

Prázdniny Barbie Hodnocení: 4/10

prázdniny Barbie hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Když je dobré počasí jsme všichni chtěli, aby se oblékli do letního oblečení veselých a letní barvy. Barbie cítí to samé, a v této hře budete mít možnost se rozhodnout, které oblečení bude mít dnes. Můžete se připravit na večer v rekreační oblasti, jít na pláž s přáteli nebo jít na procházku s večerním vánku. Máte nejlepší oblečení a různé doplňky pro vytvoření Barbie oblečení na léto. Pokud si také chcete užít léto, neváhejte a připravte se strávit jako Barbie v těchto chladných měsících slunce a teplo!

Krát hrál:

Tato hra se hraje 16806 krát on-line. Pořadí 1224 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 858 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 16806 krát
prázdniny Barbie

Barbie je velmi populární panenka, která byla vytvořena v 60. letech. Vzhledem k tomu, kromě své řady hraček se objevily další produkty, jako jsou filmy, kreslené seriály, a všechny druhy příslušenství, jako jsou kabelky, boty a dokonce i oblečení šaty. Mají dokonce vyjít inspirované panenky Barbie, jak tato hra panenku šaty letní šaty, stejně jako přidat více doplňků, které jsou nejnovější módní videohry. Pokud máte také rádi, aby se oblékli do stylu s těmito Barbie šaty do hry, budete se cítit jako skutečný stylista.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem prázdniny Barbie pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Barbie flash hra s názvem prázdniny Barbie. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra prázdniny Barbie , a to se vztahuje k Barbie. Naše nová hra prázdniny Barbie je jedna z nejlepších her Barbie najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem prázdniny Barbie, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

prázdniny Barbie
ZPĚT

Barbie Nejhranější Hry

Make-up s Barbie Hrát ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasů
Odehrané
253394
krát

Barbie potřebuje obrázek svést fotoaparát! Chcete-li začít hrát s ním, jděte do toho a naučit se a procvičit s ním. Vyberte si svou oblíbenou barvu na obličej, vlasy, oči, rty a veškeré příslušenství, aby se Barbie krásnější. Mají kompletní sadu make-upu jít vidět, že barevný a tón pleti, která vám vyhovuje nejlépe. Pak jsme se jít do salonu, s účesem a barvou. Pak si můžete vybrat barvu očí, aby bylo l ...

Barbie Puzzle Hrát ►

Barbie Puzzle

6
6 z 10 - 18188 hlasů
Odehrané
136684
krát

Rekonstrukce obrazu z několika panenek Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovně obtížnosti z čeho vybírat. Na prvním stupni jsou řazeny kousky a se zdravým rozumem poštou. Na úrovni dva a tři, budete muset otočit kousky, aby se vešly správně s sebou. Cílem je, aby obraz je kompletní. Přesun části snímků, které mají být umístěny na správném místě. Tři panenky Barbie jsou na vás čeká na dokončení vi ...

Čištění den v domě Barbie Hrát ►

Čištění den v domě Barbie

4
4 z 10 - 19126 hlasů
Odehrané
135997
krát

Barbie party se včera v noci doma a lidé opustili místnost nepořádek a Barbie má čisté teď. Pomáháme našim přátelům shromáždit. K tomu je clivk objet, že chcete jít s myší a přesunete ho pohyb myši.