Hry Zdarma

Bejeweled

Hrát Bejeweled hry

Bejeweled hry

Bejeweled hry, takže můžete bavit každý den na našich webových stránkách, bez nutnosti instalace či stahování něco. Váš on-line rekreační a zábavní oblast.

Bejeweled hry zdarma

Příspěvek!
Hlasovat!
Podíl!
Delicious
Doporučená Bejeweled hra

Mít Cestu

Mít cestu hra Hrát ►

V této návykové hře, musíte jasné otravné prvky kreslení cesty spojující tři nebo více stejné prvky. Bomby jsou vaši přátelé, protože když zakážete bombu, můžete jasné prvky, které jsou vedle bomby. Ty puls levým tlačítkem myši zvolit prvky, které chcete vymazat, a pohnete myší zvolit způso ... Přečtěte si více

Bejeweled hry zdarma hrát zdarma v češtině a bejeweled bez flash hry hrát s nejnovějšími hrami každý den

Bejeweled online hry

Novinky v Bejeweled

Bejeweled

Hrát zdarma online hry v češtině. Hry jako Bejeweled sladit stejné nebo podobné údaje v řádcích. Šperky linky a čísla stejná, a tak se vzájemně ruší a po obrazovce. Přehrát Bejeweled online. Ingenio a rychlost, aby se linie tři prvky podobné, pak tyto prvky zmizí a přesuňte obrazovku. Je-li více prvky jsou obdobné ve skupině, které dávají více bodů a získat extra ceny. Můžete zarovnat věci jsou velmi odlišné a téma, jako je ovoce, šperky, sladkosti, hračky, objekty, sportovní, tvary a další. Musíte být velmi rychle vyřešit tyto řádky brzy. Bezplatné verze hry, jako Bejeweled.

Bejeweled Hry zdarma, které jsou opravdu k smíchu hrát zdarma Bejeweled flash hry zdarma. Tato kategorie se vztahuje k hry jako bejeweled, aby skupiny se stejnými nebo podobnými objekty, aby zmizely a body nám. bezplatné verze těchto programů, které účtují na jiných stránkách, zde jsou zdarma. přesun čísla s prstem nebo myší vytvořit zarovnání stejných tvarů a tak vymizí. získat body za dělat podobné věci skupin. musíte být chytrý a rychle procházet úrovní, na kterých jsou hodnoty jsou obtížněji skupiny, protože existuje více různých typů a budete mít méně času hrát na všech úrovních. začněte rychle dokončit mnoha úrovních, jak je to možné co nejdříve.. Naleznete zde Bejeweled hry zdarma hrát v češtině, aniž by museli instalovat nebo stahovat něco na počítači, naše obsah jsou 100% spolehlivé. Nový Bejeweled hry, které jsou aktualizovány každý den a ty nejlepší hry pro děti. Bejeweled zdarma hry a videohry, které můžete použít z vašeho počítače a sdílet je se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích jako je Facebook, Twitter nebo Google Plus.