Hry Zdarma

Bejeweled

Hrát Bejeweled hry

Bejeweled hry

Bejeweled hry, takže můžete bavit každý den na našich webových stránkách, bez nutnosti instalace či stahování něco. Váš on-line rekreační a zábavní oblast.

Bejeweled hry zdarma

Příspěvek!
Hlasovat!
Podíl!
Delicious
Doporučená Bejeweled hra

Vánoční Ozdoby Linka

Vánoční ozdoby linka hra Hrát ►

Bejeweled verze hry, ale na Vánoce. V této hře budete mít na line up 3 nebo více stejných prvků, výměna položku za jinou, která je hned vedle jeho. Punč položky, budete používat levé tlačítko myši a přejděte na obrazovce se pohybujte myší. Prvky mají sladit jsou ozdoby, jako například: North ... Přečtěte si více

Bejeweled hry zdarma hrát zdarma v češtině a bejeweled bez flash hry hrát s nejnovějšími hrami každý den

Bejeweled online hry

Novinky v Bejeweled

Bejeweled

Hrát zdarma online hry v češtině. Hry jako Bejeweled sladit stejné nebo podobné údaje v řádcích. Šperky linky a čísla stejná, a tak se vzájemně ruší a po obrazovce. Přehrát Bejeweled online. Ingenio a rychlost, aby se linie tři prvky podobné, pak tyto prvky zmizí a přesuňte obrazovku. Je-li více prvky jsou obdobné ve skupině, které dávají více bodů a získat extra ceny. Můžete zarovnat věci jsou velmi odlišné a téma, jako je ovoce, šperky, sladkosti, hračky, objekty, sportovní, tvary a další. Musíte být velmi rychle vyřešit tyto řádky brzy. Bezplatné verze hry, jako Bejeweled.

Bejeweled Hry zdarma, které jsou opravdu k smíchu hrát zdarma Bejeweled flash hry zdarma. Tato kategorie se vztahuje k hry jako bejeweled, aby skupiny se stejnými nebo podobnými objekty, aby zmizely a body nám. bezplatné verze těchto programů, které účtují na jiných stránkách, zde jsou zdarma. přesun čísla s prstem nebo myší vytvořit zarovnání stejných tvarů a tak vymizí. získat body za dělat podobné věci skupin. musíte být chytrý a rychle procházet úrovní, na kterých jsou hodnoty jsou obtížněji skupiny, protože existuje více různých typů a budete mít méně času hrát na všech úrovních. začněte rychle dokončit mnoha úrovních, jak je to možné co nejdříve.. Naleznete zde Bejeweled hry zdarma hrát v češtině, aniž by museli instalovat nebo stahovat něco na počítači, naše obsah jsou 100% spolehlivé. Nový Bejeweled hry, které jsou aktualizovány každý den a ty nejlepší hry pro děti. Bejeweled zdarma hry a videohry, které můžete použít z vašeho počítače a sdílet je se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích jako je Facebook, Twitter nebo Google Plus.