Hry Zdarma

Bowling Mini Zápasu

Hry bowling

Bowling mini zápasu

Bowling Mini Zápasu Hodnocení: 4/10

Bowling mini zápasu hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře budete hrát bowling. Mísy jsou místo šesti z deseti. Při pohybu myší se přímého bodu, kdy budete házet míč a hodit míč. Bowling je sport, kde se hráči snaží získat body do postupového bowlingové koule po rovném povrchu.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 10408 krát on-line. Pořadí 2059 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 228 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 10408 krát
Bowling Mini Zápasu

bowling, sport, míč,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Bowling Mini Zápasu pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Bowling flash hra s názvem Bowling Mini Zápasu. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Bowling Mini Zápasu , a to se vztahuje k Bowling. Naše nová hra Bowling Mini Zápasu je jedna z nejlepších her Bowling najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Bowling Mini Zápasu, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Bowling Mini Zápasu
ZPĚT

Bowling nejhranější hry

Bowling 3D Hrát ►

Bowling 3d

4
4 z 10 - 9132 hlasů
Odehrané
116019
krát

Pro všechny příznivce bowlingu. V této hře si můžete změnit váš názor na bowling, aniž by to ovlivnilo pohyb míčku. Házet míč, budete muset použít mezerníku. Po upevnění pozice na míč, zase se vám sílu, kterou chcete, a třetí pro nastavení úhlu odjezdem míč. Hodně štěstí na vaší spustit.

Turnaj v Bowlingu Hrát ►

Turnaj v bowlingu

5
5 z 10 - 3204 hlasů
Odehrané
45954
krát

V této hře budete hrát bowling s barvami koulí. Červené koule jsou 50 bodů, modré koule je 100 bodů, zelená koule jsou 150 bodů, žluté kuličky jsou 200 bodů a šedé kuličky jsou 250 bodů. Pravidla hry: 1. Máte k přímému bodu, kdy budete házet míč tím, že pohyb myši. 2. Musíte počítat trajektorie míče, kliknutím myší. 3. Musíte počítat sílu míčku, kliknutím myší.

Bowling s čápi Hrát ►

Bowling s čápi

5
5 z 10 - 2764 hlasů
Odehrané
43885
krát

V této hře, jsi kočka, a musíte hodit bowling míč střílet čápy. Ty puls levé tlačítko myši, když vidíte, že můžete střílet více čápi.