Hry Zdarma

Bowling Zápasu

Hry bowling

Bowling zápasu

Bowling Zápasu Hodnocení: 6/10

Bowling zápasu hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Pro ukazatele ve správný čas vytáhnout tolik kolíky, jak je to možné. Užijte si bowling. Pro bowling, musíte stisknout levé tlačítko myši, když vidíte na šipku ukazující na bowlingovém centru, nebo jste stál na předchozí role. Bowling je sport, ve kterém hráči snaží získat body tím, že válí bowling míč po rovném povrchu, obvykle dřevěný nebo syntetický povrch. Tento sport je vykonáván v bowlingu, jak vidíte v této hře, kde budete muset ukázat své ovládání myši.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 15305 krát on-line. Pořadí 1300 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 690 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 15305 krát
Bowling Zápasu

Jdi bowling přesnost v této hře, kde musíte zastavit ukazatel v poloze zastavit házet tolik kolíky jak je to možné. Musíte se zastavit ve správný čas hodit míč ve správném směru a získat co nejvíce bodů, jak je to možné. Co musíte udělat, duševní math zastavit ve správný čas a dostat míč co nejvíce bodů, jak je to možné. Tento sport je vykonáván v bowlingové dráhy, které jsou veřejné prostory, v nichž povrchu názvem ulice je hodit míč. V současné době jsou velmi dynamické místa, kde se shromažďují lidé. Díky potravin, nápojů a obchody se suvenýry.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Bowling Zápasu pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Bowling flash hra s názvem Bowling Zápasu. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Bowling Zápasu , a to se vztahuje k Bowling. Naše nová hra Bowling Zápasu je jedna z nejlepších her Bowling najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Bowling Zápasu, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Bowling Zápasu
ZPĚT

Bowling nejhranější hry

Bowling 3D Hrát ►

Bowling 3d

4
4 z 10 - 9132 hlasů
Odehrané
116018
krát

Pro všechny příznivce bowlingu. V této hře si můžete změnit váš názor na bowling, aniž by to ovlivnilo pohyb míčku. Házet míč, budete muset použít mezerníku. Po upevnění pozice na míč, zase se vám sílu, kterou chcete, a třetí pro nastavení úhlu odjezdem míč. Hodně štěstí na vaší spustit.

Turnaj v Bowlingu Hrát ►

Turnaj v bowlingu

5
5 z 10 - 3204 hlasů
Odehrané
45954
krát

V této hře budete hrát bowling s barvami koulí. Červené koule jsou 50 bodů, modré koule je 100 bodů, zelená koule jsou 150 bodů, žluté kuličky jsou 200 bodů a šedé kuličky jsou 250 bodů. Pravidla hry: 1. Máte k přímému bodu, kdy budete házet míč tím, že pohyb myši. 2. Musíte počítat trajektorie míče, kliknutím myší. 3. Musíte počítat sílu míčku, kliknutím myší.

Bowling s čápi Hrát ►

Bowling s čápi

5
5 z 10 - 2764 hlasů
Odehrané
43885
krát

V této hře, jsi kočka, a musíte hodit bowling míč střílet čápy. Ty puls levé tlačítko myši, když vidíte, že můžete střílet více čápi.