Hry Zdarma

Děti dobrodružné

Hry Bratz

Děti dobrodružné

Děti dobrodružné Hodnocení: 6/10

Děti dobrodružné hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Hra načíst hračky a přátele ve světě panenek Bratz. Vyberte si jeden z dětí začít. Pomocí kláves se šipkami pro pohyb vaší postavy, a jít nahoru a dolů výtahy a eskalátory. Vyhnout rozbité hračky. Seznamte se s tyran, bude stát ztratíte přítele nebo láhev! Nenech se chytit!.Láhev vás udrží ve hře, můžete přijít o jedno, pokud vyjdete na rozbité hračky. Najděte si novou hračku (modrá) bude získávat body. Oni vás také chránit tyran a rozbité hračky (červená). Najít všechny své přátele a štěně, taky, a podívejte se na východu.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 27753 krát on-line. Pořadí 640 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 2750 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 27753 krát
Děti dobrodružné

Hra Bratz děti. Chcete-li hrát postavu ve Bratz Babyz. Platforma dobrodružství hra, ve které budete muset zjistit na turné. Musíte jít vyzvednout své přátele a najít nové hračky, přeskakující rozbité a prchající nepřátele. Pokud zjistíte, nové hračky získávat body. Pokud vás nepřítel chytí, nebo pokud se dotknete rozbité hračky ztratit body. Získejte extra body ke svým přátelům při pohledu přes různé obrazovky.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Děti dobrodružné pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Bratz flash hra s názvem Děti dobrodružné. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Děti dobrodružné , a to se vztahuje k Bratz. Naše nová hra Děti dobrodružné je jedna z nejlepších her Bratz najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Děti dobrodružné, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Děti dobrodružné
ZPĚT

Bratz Nejhranější Hry

Líbání v Ložnici Hrát ►

Líbání v Ložnici

6
6 z 10 - 13134 hlasů
Odehrané
158197
krát

V této hře, panenky Bratz pozval svého přítele, a ona se bude dělat v ložnici. Pokuste se, že váš nejlepší přítel nevidíte, protože jste přišli domů. Pro to, klepnete na jeden člen páru na panenky Bratz a její přítel se líbali.

Připravte si Své Bratz Hrát ►

Připravte si Své Bratz

4
4 z 10 - 3548 hlasů
Odehrané
45558
krát

Vyberte si Bratz styl, který chcete dát. Za prvé, budete muset vzít šampon, umýt a suché vlasy. Klikněte na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný styl. Vyberte si účes, barvu a šmouhy. Má váš make-up a nehty? pak přidat nějaké příslušenství na těle dokončuje. Pokud se vám líbí a myslíte, že jste perfektní, klepněte na tlačítko Dokončit vidět svůj výtvor! Chcete-li něco změnit, klepněte na tla& ...

Stylistka pro modely Hrát ►

Stylistka pro modely

5
5 z 10 - 4006 hlasů
Odehrané
39554
krát

Jste návrhář panenek Bratz. Vyhledávání, kombinovat nejnovější módou a styly pro ně. Vytvořte si svůj vlastní časopis Bratz! Vyberte si panenku Bratz hrát a vybrat si pro své kalhoty, mikiny, veškeré nejnovější módy. Až budete hotovi oblékání své oblíbené šaty, vytváří kryt vašeho vlastního časopisu, klikněte na «GO» a podívejte se na výsledek. Jistě budete trávit vytvářet velké módy.