Hry Zdarma

Vyrovnejte Klenoty

Hry Bratz

Vyrovnejte Klenoty

Vyrovnejte Klenoty Hodnocení: 6/10

Vyrovnejte Klenoty hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Zarovná drahokamy v této hře o body. Klikněte na dva drahokamy, které se blíží k výměně místo. Když tři nebo více stejné jsou spolu v řádku nebo sloupci, oni zmizí a vy získáváte body. Čím více stejných položek máte linku, tím více bodů získáte jejich zmizení. Pyramida je hodiny, které hrací doby. Hra končí, když všechny šperky zmizí. Získejte na čtyři Bratz panenky tvář vyhrát hru. Na šperky zamilovat Bratz tak, aby linie diamantů různých velikostí vyhrát.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 26436 krát on-line. Pořadí 690 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 1586 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 26436 krát
Vyrovnejte Klenoty

Bejeweled ve které musíte udělat, řady stejných prvků, jako jsou diamanty. Už šperky a drahé kameny různých velikostí. Musíte dát v řadě tři diamanty stejné, může mít více než tři a ty větší více bodů získáte zmizet. Hra si klade za cíl, aby se jako mnoho řádků jak je to možné v době, kdy jste daný. Je to hra, inteligence a schopnost rychle najít možnosti, které máte na obrazovce mezi všemi prvky. Pokud máte rádi šperky, diamanty a drahé kameny, je to hra, která se vám bude líbit.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Vyrovnejte Klenoty pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Bratz flash hra s názvem Vyrovnejte Klenoty. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Vyrovnejte Klenoty , a to se vztahuje k Bratz. Naše nová hra Vyrovnejte Klenoty je jedna z nejlepších her Bratz najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Vyrovnejte Klenoty, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Vyrovnejte Klenoty
ZPĚT

Bratz Nejhranější Hry

Líbání v Ložnici Hrát ►

Líbání v Ložnici

6
6 z 10 - 13134 hlasů
Odehrané
158352
krát

V této hře, panenky Bratz pozval svého přítele, a ona se bude dělat v ložnici. Pokuste se, že váš nejlepší přítel nevidíte, protože jste přišli domů. Pro to, klepnete na jeden člen páru na panenky Bratz a její přítel se líbali.

Připravte si Své Bratz Hrát ►

Připravte si Své Bratz

4
4 z 10 - 3548 hlasů
Odehrané
45705
krát

Vyberte si Bratz styl, který chcete dát. Za prvé, budete muset vzít šampon, umýt a suché vlasy. Klikněte na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný styl. Vyberte si účes, barvu a šmouhy. Má váš make-up a nehty? pak přidat nějaké příslušenství na těle dokončuje. Pokud se vám líbí a myslíte, že jste perfektní, klepněte na tlačítko Dokončit vidět svůj výtvor! Chcete-li něco změnit, klepněte na tla& ...

Stylistka pro modely Hrát ►

Stylistka pro modely

5
5 z 10 - 4006 hlasů
Odehrané
39692
krát

Jste návrhář panenek Bratz. Vyhledávání, kombinovat nejnovější módou a styly pro ně. Vytvořte si svůj vlastní časopis Bratz! Vyberte si panenku Bratz hrát a vybrat si pro své kalhoty, mikiny, veškeré nejnovější módy. Až budete hotovi oblékání své oblíbené šaty, vytváří kryt vašeho vlastního časopisu, klikněte na «GO» a podívejte se na výsledek. Jistě budete trávit vytvářet velké módy.