Hry Zdarma

Chůze v dešti

Hry Bratz

Chůze v dešti

Chůze v dešti Hodnocení: 4/10

Chůze v dešti hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Originální módní hra, ve které budete muset oblékat tuto dívku jít na procházku v parku v dešti. Dešťové kapky padající těžké, ale musí být dobře oblečený. Musíte si vybrat perfektní outfit pro procházku venku na deštivý den. Můžete si vybrat deštník pro ni a dobré boty, aby jej v suchu. Pak máte košile, kalhoty, svetry a všechny prvky, které mají být módně oblečené. K tomu, aby se oblečení, drag and drop na něj. Nezapomeňte na deštník a pláštěnku, aby se suché.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 8489 krát on-line. Pořadí 2607 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 96 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 8489 krát
Chůze v dešti

Je lití. Tyto dívky potřebuje, abyste jí pomohl výběru nejvhodnější oblečení pro den takhle. Vyberte si svůj pláštěnka, deštník a boty pomocí myši. Deštivý den může býtdobrý den jít na procházku do parku. Příroda má také mnoho krásy v den oblaku a voda padající z nebe. Stránky jsou více v klidu a přírody je v práci. Máte model na procházku dolů na ulici s bouří, takže musíte zvolit správné oblečení pro ni chodit, aniž byste se namočili. Mají barevné deštník a všechny šaty, které potřebujete. Mají speciální boty do vody. Kalhoty, trička a další věci, které vám zimní šatník.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Chůze v dešti pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Bratz flash hra s názvem Chůze v dešti. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Chůze v dešti , a to se vztahuje k Bratz. Naše nová hra Chůze v dešti je jedna z nejlepších her Bratz najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Chůze v dešti, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Chůze v dešti
ZPĚT

Bratz Nejhranější Hry

Líbání v Ložnici Hrát ►

Líbání v Ložnici

6
6 z 10 - 13134 hlasů
Odehrané
158197
krát

V této hře, panenky Bratz pozval svého přítele, a ona se bude dělat v ložnici. Pokuste se, že váš nejlepší přítel nevidíte, protože jste přišli domů. Pro to, klepnete na jeden člen páru na panenky Bratz a její přítel se líbali.

Připravte si Své Bratz Hrát ►

Připravte si Své Bratz

4
4 z 10 - 3548 hlasů
Odehrané
45558
krát

Vyberte si Bratz styl, který chcete dát. Za prvé, budete muset vzít šampon, umýt a suché vlasy. Klikněte na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný styl. Vyberte si účes, barvu a šmouhy. Má váš make-up a nehty? pak přidat nějaké příslušenství na těle dokončuje. Pokud se vám líbí a myslíte, že jste perfektní, klepněte na tlačítko Dokončit vidět svůj výtvor! Chcete-li něco změnit, klepněte na tla& ...

Stylistka pro modely Hrát ►

Stylistka pro modely

5
5 z 10 - 4006 hlasů
Odehrané
39554
krát

Jste návrhář panenek Bratz. Vyhledávání, kombinovat nejnovější módou a styly pro ně. Vytvořte si svůj vlastní časopis Bratz! Vyberte si panenku Bratz hrát a vybrat si pro své kalhoty, mikiny, veškeré nejnovější módy. Až budete hotovi oblékání své oblíbené šaty, vytváří kryt vašeho vlastního časopisu, klikněte na «GO» a podívejte se na výsledek. Jistě budete trávit vytvářet velké módy.