Hry Zdarma

Bratz: Prima holka

Hry Bratz

Bratz: Prima holka

Bratz: Prima holka Hodnocení: 6/10

Bratz: Prima holka hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Pohybem myši, budete muset oblékat panenky Bratz, která vám svůj vlastní styl. Vlastní vzor, musíte panenku, aby vám dal oblečení, které se vám líbí. Mají na výběr spoustu módních možností pro prima holka. Musíte začít s vlasy, můžete si vybrat z mnoha účesů a paruk s různými barvy vlasů. Pak budete muset vybrat oblečení, máte mnoho různých šatů, s mnoha stylů a barev. Elegantní obleky a další svátky. Dokončit ansámbl s botami, které mohou být vysoké nebo nízké boty. Podívejte se na konečný výsledek a začít znovu dělat něco jiného.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 9597 krát on-line. Pořadí 2192 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 148 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 9597 krát
Bratz: Prima holka

Módní hra pro panenky Bratz. Mít panenku, která jemodelem. Tam jeobrovská sbírka šatů a můžete si vybrat jeden pro ni. Tam jsou červené šaty, černé, modré a mnoho dalších barev. Některé z nich jsou elegantní a formální a ostatní svátky a moderní. Sbírka paruky všech účesů, všech barev vlasů. Sada je doplněna rukavice, můžete kombinovat barvy. A konečně boty, můžete si vybrat mezi boty a boty pro dívky.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Bratz: Prima holka pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Bratz flash hra s názvem Bratz: Prima holka. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Bratz: Prima holka , a to se vztahuje k Bratz. Naše nová hra Bratz: Prima holka je jedna z nejlepších her Bratz najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Bratz: Prima holka, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Bratz: Prima holka
ZPĚT

Bratz Nejhranější Hry

Líbání v Ložnici Hrát ►

Líbání v Ložnici

6
6 z 10 - 13134 hlasů
Odehrané
158176
krát

V této hře, panenky Bratz pozval svého přítele, a ona se bude dělat v ložnici. Pokuste se, že váš nejlepší přítel nevidíte, protože jste přišli domů. Pro to, klepnete na jeden člen páru na panenky Bratz a její přítel se líbali.

Připravte si Své Bratz Hrát ►

Připravte si Své Bratz

4
4 z 10 - 3548 hlasů
Odehrané
45537
krát

Vyberte si Bratz styl, který chcete dát. Za prvé, budete muset vzít šampon, umýt a suché vlasy. Klikněte na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný styl. Vyberte si účes, barvu a šmouhy. Má váš make-up a nehty? pak přidat nějaké příslušenství na těle dokončuje. Pokud se vám líbí a myslíte, že jste perfektní, klepněte na tlačítko Dokončit vidět svůj výtvor! Chcete-li něco změnit, klepněte na tla& ...

Stylistka pro modely Hrát ►

Stylistka pro modely

5
5 z 10 - 4006 hlasů
Odehrané
39540
krát

Jste návrhář panenek Bratz. Vyhledávání, kombinovat nejnovější módou a styly pro ně. Vytvořte si svůj vlastní časopis Bratz! Vyberte si panenku Bratz hrát a vybrat si pro své kalhoty, mikiny, veškeré nejnovější módy. Až budete hotovi oblékání své oblíbené šaty, vytváří kryt vašeho vlastního časopisu, klikněte na «GO» a podívejte se na výsledek. Jistě budete trávit vytvářet velké módy.