Hry Zdarma

Panenky Bratz na Vánoce

Hry Bratz

Panenky Bratz na Vánoce

Panenky Bratz na Vánoce Hodnocení: 5/10

Panenky Bratz na Vánoce hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Líbí se vám Bratz? Stejně jako ve světě módy? Na Bratz láska Vánoce a musí být ideální pro dovolenou. V této módní hře si musíte vybrat každý z doplňků k naší oblíbené panenky. Musíte kliknout myší na každé z ikon na horní procházet různými prvky, které mají být uživatelsky nastavili. Změna barvy očí. Změny šperky. Vyměňte si oděv a módní oblečení. Změna boty. Změny módní doplňky. Musíte udělat to nejelegantnější.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 14333 krát on-line. Pořadí 1392 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 354 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 14333 krát
Panenky Bratz na Vánoce

Hra Bratz panenky, ve které jste, aby vaše zápěstí je nejkrásnější a elegantní na procházku v zimě. Vánoce se blíží a padá sníh, je zima, takže budete muset oblékat správně chladu s teplé oblečení. Musíte si vybrat svého šatníku zápěstí mezi všemi oblečení, šperků a doplňků, který máte k dispozici.Bratz panenky jsou některé, které se staly velmi známý pro své odhodlání k módě a sportu s tolika mladých lidí a dospívajících se cítil velmi identifikovány. Jsou sbírka panenek, které mají svou vlastní osobnost a styl. Velmi namočit s módou a sportu.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Panenky Bratz na Vánoce pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Bratz flash hra s názvem Panenky Bratz na Vánoce. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Panenky Bratz na Vánoce , a to se vztahuje k Bratz. Naše nová hra Panenky Bratz na Vánoce je jedna z nejlepších her Bratz najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Panenky Bratz na Vánoce, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Panenky Bratz na Vánoce
ZPĚT

Bratz Nejhranější Hry

Líbání v Ložnici Hrát ►

Líbání v Ložnici

6
6 z 10 - 13134 hlasů
Odehrané
158190
krát

V této hře, panenky Bratz pozval svého přítele, a ona se bude dělat v ložnici. Pokuste se, že váš nejlepší přítel nevidíte, protože jste přišli domů. Pro to, klepnete na jeden člen páru na panenky Bratz a její přítel se líbali.

Připravte si Své Bratz Hrát ►

Připravte si Své Bratz

4
4 z 10 - 3548 hlasů
Odehrané
45551
krát

Vyberte si Bratz styl, který chcete dát. Za prvé, budete muset vzít šampon, umýt a suché vlasy. Klikněte na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný styl. Vyberte si účes, barvu a šmouhy. Má váš make-up a nehty? pak přidat nějaké příslušenství na těle dokončuje. Pokud se vám líbí a myslíte, že jste perfektní, klepněte na tlačítko Dokončit vidět svůj výtvor! Chcete-li něco změnit, klepněte na tla& ...

Stylistka pro modely Hrát ►

Stylistka pro modely

5
5 z 10 - 4006 hlasů
Odehrané
39547
krát

Jste návrhář panenek Bratz. Vyhledávání, kombinovat nejnovější módou a styly pro ně. Vytvořte si svůj vlastní časopis Bratz! Vyberte si panenku Bratz hrát a vybrat si pro své kalhoty, mikiny, veškeré nejnovější módy. Až budete hotovi oblékání své oblíbené šaty, vytváří kryt vašeho vlastního časopisu, klikněte na «GO» a podívejte se na výsledek. Jistě budete trávit vytvářet velké módy.