Hry Zdarma

Bratz nosí tradiční kroje

Hry Bratz

Bratz nosí tradiční kroje

Bratz nosí tradiční kroje Hodnocení: 5/10

Bratz nosí tradiční kroje hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Ačkoli panenky Bratz jsou vždy oblečeni v moderních šatech, v této hře si můžete obléknout tento Bratz s různými oblečení z dávných dob. Ty jsou nastaveny v různých módní minulých šaty. Některé z těchto tradičních šatů jsou inspirovány módou viktoriánské Epoque. Ve světě anime a manga se nazývají lolita panenky oblečené v tomto stylu. Obléknout tuto panenku, přetáhnout všechny položky na panenku těle. K dispozici jsou také tašky, boty, paruky a klobouky, které můžete kombinovat jak se vám líbí. Cestujte zpátky v čase s těmito legrační oblečení dávné časy.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 10770 krát on-line. Pořadí 2045 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 236 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 10770 krát
Bratz nosí tradiční kroje

Sady vidíme v této hře jsou inspirovány kostýmy nosily v minulosti, jako viktoriánské éry.Bratz jsou charakterizovány šaty s nejnovější módy, ale v tomto případě můžeme vidět v dobovém oblečení. Takové oděvy a šaty mají velké kouzlo, a panenka je oblečená s velkou elegancí. Šaty mají dlouhý let a mnoho ozdoby a detaily, dokonce se trochu přetížený, což je rys staré módy.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Bratz nosí tradiční kroje pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Bratz flash hra s názvem Bratz nosí tradiční kroje. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Bratz nosí tradiční kroje , a to se vztahuje k Bratz. Naše nová hra Bratz nosí tradiční kroje je jedna z nejlepších her Bratz najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Bratz nosí tradiční kroje, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Bratz nosí tradiční kroje
ZPĚT

Bratz Nejhranější Hry

Líbání v Ložnici Hrát ►

Líbání v Ložnici

6
6 z 10 - 13134 hlasů
Odehrané
158190
krát

V této hře, panenky Bratz pozval svého přítele, a ona se bude dělat v ložnici. Pokuste se, že váš nejlepší přítel nevidíte, protože jste přišli domů. Pro to, klepnete na jeden člen páru na panenky Bratz a její přítel se líbali.

Připravte si Své Bratz Hrát ►

Připravte si Své Bratz

4
4 z 10 - 3548 hlasů
Odehrané
45551
krát

Vyberte si Bratz styl, který chcete dát. Za prvé, budete muset vzít šampon, umýt a suché vlasy. Klikněte na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný styl. Vyberte si účes, barvu a šmouhy. Má váš make-up a nehty? pak přidat nějaké příslušenství na těle dokončuje. Pokud se vám líbí a myslíte, že jste perfektní, klepněte na tlačítko Dokončit vidět svůj výtvor! Chcete-li něco změnit, klepněte na tla& ...

Stylistka pro modely Hrát ►

Stylistka pro modely

5
5 z 10 - 4006 hlasů
Odehrané
39547
krát

Jste návrhář panenek Bratz. Vyhledávání, kombinovat nejnovější módou a styly pro ně. Vytvořte si svůj vlastní časopis Bratz! Vyberte si panenku Bratz hrát a vybrat si pro své kalhoty, mikiny, veškeré nejnovější módy. Až budete hotovi oblékání své oblíbené šaty, vytváří kryt vašeho vlastního časopisu, klikněte na «GO» a podívejte se na výsledek. Jistě budete trávit vytvářet velké módy.