Hry Zdarma

Bratz: Vytvořit novou hvězdu

Hry Bratz

Bratz: Vytvořit novou hvězdu

Bratz: Vytvořit novou hvězdu Hodnocení: 6/10

Bratz: Vytvořit novou hvězdu hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře budete muset oblékat model jako slavné hvězdy. Všechny sada prádelník jsou k dispozici k vytvoření modelu vhodný oděv. Pokud máte rádi módu je to vaše hra. Musíte vybrat oblečení s myší doleva a vezměte si tělo modelu tak, že oděv je kladen na to. Jdete po celou dobu vidět výsledek, jak to se stává. Mají všechny druhy oblečení a doplňků pro ni, boty, kalhoty, sukně, halenky, tašky, trička, atd. Můžete zastavit salonu změnit účes a barvu také.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 8628 krát on-line. Pořadí 2509 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 96 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 8628 krát
Bratz: Vytvořit novou hvězdu

Jste kreativní člověk? Pokud máte rádi módu a styl je to vaše hra. Doporučujeme, aby si myslíte, celý obraz tohoto modelu. Mají velkou skříň pro ni, se všemi oblečení byste mohli potřebovat. Mají šatník kalhoty, sukně, halenky, svetry, košile, boty, tašky, šátky a další doplňky. Můžete si dát kadeřnictví relace a změnit účes, účes a barvu, můžete si dát na paruku, kterou chcete.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Bratz: Vytvořit novou hvězdu pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Bratz flash hra s názvem Bratz: Vytvořit novou hvězdu. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Bratz: Vytvořit novou hvězdu , a to se vztahuje k Bratz. Naše nová hra Bratz: Vytvořit novou hvězdu je jedna z nejlepších her Bratz najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Bratz: Vytvořit novou hvězdu, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Bratz: Vytvořit novou hvězdu
ZPĚT

Bratz Nejhranější Hry

Líbání v Ložnici Hrát ►

Líbání v Ložnici

6
6 z 10 - 13134 hlasů
Odehrané
158197
krát

V této hře, panenky Bratz pozval svého přítele, a ona se bude dělat v ložnici. Pokuste se, že váš nejlepší přítel nevidíte, protože jste přišli domů. Pro to, klepnete na jeden člen páru na panenky Bratz a její přítel se líbali.

Připravte si Své Bratz Hrát ►

Připravte si Své Bratz

4
4 z 10 - 3548 hlasů
Odehrané
45558
krát

Vyberte si Bratz styl, který chcete dát. Za prvé, budete muset vzít šampon, umýt a suché vlasy. Klikněte na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný styl. Vyberte si účes, barvu a šmouhy. Má váš make-up a nehty? pak přidat nějaké příslušenství na těle dokončuje. Pokud se vám líbí a myslíte, že jste perfektní, klepněte na tlačítko Dokončit vidět svůj výtvor! Chcete-li něco změnit, klepněte na tla& ...

Stylistka pro modely Hrát ►

Stylistka pro modely

5
5 z 10 - 4006 hlasů
Odehrané
39554
krát

Jste návrhář panenek Bratz. Vyhledávání, kombinovat nejnovější módou a styly pro ně. Vytvořte si svůj vlastní časopis Bratz! Vyberte si panenku Bratz hrát a vybrat si pro své kalhoty, mikiny, veškeré nejnovější módy. Až budete hotovi oblékání své oblíbené šaty, vytváří kryt vašeho vlastního časopisu, klikněte na «GO» a podívejte se na výsledek. Jistě budete trávit vytvářet velké módy.