Hry Zdarma

Bratz: Oblečení & doplňky

Hry Bratz

Bratz: Oblečení & doplňky

Bratz: Oblečení & doplňky Hodnocení: 5/10

Bratz: Oblečení & doplňky hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tato panenka Bratz má řadu oblečení a doplňků všeho druhu pro tuto šaty do hry. V horní části můžete vidět různé účesy, v centrální oblasti ukazuje, oblečení a nejnovější oblečení. Ve spodní části hry si můžete prohlédnout velkou sbírku bot, doprovázený nejlepších doplňků, jako jsou sluneční brýle, řetízky a jiné předměty pro dokončení oblečení. Máte vše, co potřebujete oblékají tuto panenku v nejzábavnějších, současné a moderní oblečení! A nejlepší na tom je, že máte na svém počítači, kdykoliv budete chtít.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 9489 krát on-line. Pořadí 2515 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 100 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 9489 krát
Bratz: Oblečení & doplňky

Bratz se vyznačují velmi moderní panenky, které jsou oblečené jako holky dnes. Vypadají jako mladé dívky, kteří se starají o jejich image a módy. Oni mají vždy mnoho různých oblečení a spoustu doplňků, které mohou být vyměněny velmi snadno. Pro dívky, které milují módu a hrát panenky, budou milovat Bratz. Jsou mezi nejoblíbenější a nejprodávanější panenky.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Bratz: Oblečení & doplňky pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Bratz flash hra s názvem Bratz: Oblečení & doplňky. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Bratz: Oblečení & doplňky , a to se vztahuje k Bratz. Naše nová hra Bratz: Oblečení & doplňky je jedna z nejlepších her Bratz najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Bratz: Oblečení & doplňky, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Bratz: Oblečení & doplňky
ZPĚT

Bratz Nejhranější Hry

Líbání v Ložnici Hrát ►

Líbání v Ložnici

6
6 z 10 - 13134 hlasů
Odehrané
158177
krát

V této hře, panenky Bratz pozval svého přítele, a ona se bude dělat v ložnici. Pokuste se, že váš nejlepší přítel nevidíte, protože jste přišli domů. Pro to, klepnete na jeden člen páru na panenky Bratz a její přítel se líbali.

Připravte si Své Bratz Hrát ►

Připravte si Své Bratz

4
4 z 10 - 3548 hlasů
Odehrané
45537
krát

Vyberte si Bratz styl, který chcete dát. Za prvé, budete muset vzít šampon, umýt a suché vlasy. Klikněte na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný styl. Vyberte si účes, barvu a šmouhy. Má váš make-up a nehty? pak přidat nějaké příslušenství na těle dokončuje. Pokud se vám líbí a myslíte, že jste perfektní, klepněte na tlačítko Dokončit vidět svůj výtvor! Chcete-li něco změnit, klepněte na tla& ...

Stylistka pro modely Hrát ►

Stylistka pro modely

5
5 z 10 - 4006 hlasů
Odehrané
39540
krát

Jste návrhář panenek Bratz. Vyhledávání, kombinovat nejnovější módou a styly pro ně. Vytvořte si svůj vlastní časopis Bratz! Vyberte si panenku Bratz hrát a vybrat si pro své kalhoty, mikiny, veškeré nejnovější módy. Až budete hotovi oblékání své oblíbené šaty, vytváří kryt vašeho vlastního časopisu, klikněte na «GO» a podívejte se na výsledek. Jistě budete trávit vytvářet velké módy.