Hry Zdarma

Módní Léto

Hry Bratz

Módní Léto

Módní Léto Hodnocení: 5/10

Módní Léto hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V létě je teplé počasí, takže budete muset vybrat čerstvější oblečení pro tuto dívku. V létě Bratz jsou velmi horké, takže budete muset nosit lehké oblečení. V této hře budete pomocí myši klikněte na oděv a pohybem myši, posunutí oděv do těla panenky. Máte desítky kusů oblečení z čeho vybírat. Musíte udělat sadu módy, které jsou užitečné a hezké na léto. Bratz panenky jsou milovník módy, takže budete muset pomoci mít letní oblečení je velmi pěkné, moderní a přiměřené teplo až několik dní, a to zejména na jít na pláž. Letní móda pro některé horké dny.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 10467 krát on-line. Pořadí 1985 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 234 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 10467 krát
Módní Léto

Letní módní hra, ve které budete muset oblékat protagonistovi krátké šaty. Je horko ve hře a budete muset provést celý šatník, který model máte. Vyberte si plavky, šátek, košile, čepice, boty, šperky, sluneční brýle a vše co můžete potřebovat pro den na pláži nebo u bazénu. V létě šaty změní hodně, protože to je velmi horké a oblečení muset přizpůsobit této situaci. Oblečení kratší, s menším počtem a lehčí tkaniny.Odpočinkový den můžete strávit na pláži nebo u bazénu, opalování a relaxaci.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Módní Léto pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Bratz flash hra s názvem Módní Léto. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Módní Léto , a to se vztahuje k Bratz. Naše nová hra Módní Léto je jedna z nejlepších her Bratz najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Módní Léto, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Módní Léto
ZPĚT

Bratz Nejhranější Hry

Líbání v Ložnici Hrát ►

Líbání v Ložnici

6
6 z 10 - 13134 hlasů
Odehrané
158197
krát

V této hře, panenky Bratz pozval svého přítele, a ona se bude dělat v ložnici. Pokuste se, že váš nejlepší přítel nevidíte, protože jste přišli domů. Pro to, klepnete na jeden člen páru na panenky Bratz a její přítel se líbali.

Připravte si Své Bratz Hrát ►

Připravte si Své Bratz

4
4 z 10 - 3548 hlasů
Odehrané
45558
krát

Vyberte si Bratz styl, který chcete dát. Za prvé, budete muset vzít šampon, umýt a suché vlasy. Klikněte na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný styl. Vyberte si účes, barvu a šmouhy. Má váš make-up a nehty? pak přidat nějaké příslušenství na těle dokončuje. Pokud se vám líbí a myslíte, že jste perfektní, klepněte na tlačítko Dokončit vidět svůj výtvor! Chcete-li něco změnit, klepněte na tla& ...

Stylistka pro modely Hrát ►

Stylistka pro modely

5
5 z 10 - 4006 hlasů
Odehrané
39554
krát

Jste návrhář panenek Bratz. Vyhledávání, kombinovat nejnovější módou a styly pro ně. Vytvořte si svůj vlastní časopis Bratz! Vyberte si panenku Bratz hrát a vybrat si pro své kalhoty, mikiny, veškeré nejnovější módy. Až budete hotovi oblékání své oblíbené šaty, vytváří kryt vašeho vlastního časopisu, klikněte na «GO» a podívejte se na výsledek. Jistě budete trávit vytvářet velké módy.