Hry Zdarma

Bratz: Safari Zdobit

Hry Bratz

Bratz: Safari Zdobit

Bratz: Safari Zdobit Hodnocení: 6/10

Bratz: Safari Zdobit hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře se budete muset oblékat náš přítel, protože to zanechá jízdu safari. Chcete-li to provést, vyberte oblečení s levým tlačítkem myši a přivést ji s pohybem myši, silueta zápěstí. Dejte si oblečení na postavě dívky oblékat ji.Cílem je modelovat oblečení, které je vhodné jít na safari. Na safari snímání snímků zvířat, krajiny, procházky přírodou, je umístěn na ATV a podobné outdoorové aktivity. Musíte se náš model bude řádně oblečen a moderní oblek.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 8183 krát on-line. Pořadí 2788 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 64 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 8183 krát
Bratz: Safari Zdobit

Chcete-li oblek safari, musíme začít s kloboukem nebo čepici, budete muset vybrat klobouk na ochranu před sluncem, protože v Africe slunce je velmi nebezpečné. Vyberte si širokou krempou klobouku. Dámy komárů není čímž chrání vaši pokožku, noste dlouhé rukávy na safari. Bunda, že chladná noc. Kalhoty mohou být dlouhé nebo krátké. Dlouhé kalhoty s mnoha kapsami jsou velmi užitečné jít přírody, který můžete ukládat věci, na které narazíte. Boty pro ochranu nohy a chodidla z kontaktu s nebezpečnými rostlinami.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Bratz: Safari Zdobit pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Bratz flash hra s názvem Bratz: Safari Zdobit. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Bratz: Safari Zdobit , a to se vztahuje k Bratz. Naše nová hra Bratz: Safari Zdobit je jedna z nejlepších her Bratz najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Bratz: Safari Zdobit, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Bratz: Safari Zdobit
ZPĚT

Bratz Nejhranější Hry

Líbání v Ložnici Hrát ►

Líbání v Ložnici

6
6 z 10 - 13134 hlasů
Odehrané
158351
krát

V této hře, panenky Bratz pozval svého přítele, a ona se bude dělat v ložnici. Pokuste se, že váš nejlepší přítel nevidíte, protože jste přišli domů. Pro to, klepnete na jeden člen páru na panenky Bratz a její přítel se líbali.

Připravte si Své Bratz Hrát ►

Připravte si Své Bratz

4
4 z 10 - 3548 hlasů
Odehrané
45705
krát

Vyberte si Bratz styl, který chcete dát. Za prvé, budete muset vzít šampon, umýt a suché vlasy. Klikněte na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný styl. Vyberte si účes, barvu a šmouhy. Má váš make-up a nehty? pak přidat nějaké příslušenství na těle dokončuje. Pokud se vám líbí a myslíte, že jste perfektní, klepněte na tlačítko Dokončit vidět svůj výtvor! Chcete-li něco změnit, klepněte na tla& ...

Stylistka pro modely Hrát ►

Stylistka pro modely

5
5 z 10 - 4006 hlasů
Odehrané
39692
krát

Jste návrhář panenek Bratz. Vyhledávání, kombinovat nejnovější módou a styly pro ně. Vytvořte si svůj vlastní časopis Bratz! Vyberte si panenku Bratz hrát a vybrat si pro své kalhoty, mikiny, veškeré nejnovější módy. Až budete hotovi oblékání své oblíbené šaty, vytváří kryt vašeho vlastního časopisu, klikněte na «GO» a podívejte se na výsledek. Jistě budete trávit vytvářet velké módy.