Hry Zdarma

oblečení pro Bratz panenka víla

Hry Bratz

oblečení pro Bratz panenka víla

Oblečení pro Bratz panenka víla Hodnocení: 6/10

oblečení pro Bratz panenka víla hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Musíte se oblékat jednu z panenek Bratz, jako víla v lese se svými šaty a křídly na zádech. Chcete-li to provést, musíte kliknout myší na oděv chceš, abych nosit zápěstí a přesuňte tělo panenky. Vidíme tu holku jako magické víly žijí v lese a potřebují nové šaty. Mají všechny šaty se tam mohli potřebovat, a krátké a dlouhé kalhoty. Tam jsou sukně, halenky, košile a boty. Také paruky s různými účesy a barvy. Nakonec barevné křídla na zádech.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 10590 krát on-line. Pořadí 2123 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 208 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 10590 krát
oblečení pro Bratz panenka víla

Hra, kde musíte oblékat Bratz panenku, která vypadá jako víla. To špičaté uši a šikmé oči. Máte všechny prvky, které potřebujete sestavit šatník. Tam jsou kalhoty, košile, halenky, sukně, boty, kabelky a všechny módní doplňky, které chcete. Mít křídla barvy, které si můžete dát za ní. Tam jsou šperky jako náramky, náhrdelníky, brože a jiné věci, které chtěli dát hezká holka. Barevné oblečení pro postavu, která je trochu magické.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem oblečení pro Bratz panenka víla pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Bratz flash hra s názvem oblečení pro Bratz panenka víla. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra oblečení pro Bratz panenka víla , a to se vztahuje k Bratz. Naše nová hra oblečení pro Bratz panenka víla je jedna z nejlepších her Bratz najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem oblečení pro Bratz panenka víla, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

oblečení pro Bratz panenka víla
ZPĚT

Bratz Nejhranější Hry

Líbání v Ložnici Hrát ►

Líbání v Ložnici

6
6 z 10 - 13134 hlasů
Odehrané
158197
krát

V této hře, panenky Bratz pozval svého přítele, a ona se bude dělat v ložnici. Pokuste se, že váš nejlepší přítel nevidíte, protože jste přišli domů. Pro to, klepnete na jeden člen páru na panenky Bratz a její přítel se líbali.

Připravte si Své Bratz Hrát ►

Připravte si Své Bratz

4
4 z 10 - 3548 hlasů
Odehrané
45558
krát

Vyberte si Bratz styl, který chcete dát. Za prvé, budete muset vzít šampon, umýt a suché vlasy. Klikněte na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný styl. Vyberte si účes, barvu a šmouhy. Má váš make-up a nehty? pak přidat nějaké příslušenství na těle dokončuje. Pokud se vám líbí a myslíte, že jste perfektní, klepněte na tlačítko Dokončit vidět svůj výtvor! Chcete-li něco změnit, klepněte na tla& ...

Stylistka pro modely Hrát ►

Stylistka pro modely

5
5 z 10 - 4006 hlasů
Odehrané
39554
krát

Jste návrhář panenek Bratz. Vyhledávání, kombinovat nejnovější módou a styly pro ně. Vytvořte si svůj vlastní časopis Bratz! Vyberte si panenku Bratz hrát a vybrat si pro své kalhoty, mikiny, veškeré nejnovější módy. Až budete hotovi oblékání své oblíbené šaty, vytváří kryt vašeho vlastního časopisu, klikněte na «GO» a podívejte se na výsledek. Jistě budete trávit vytvářet velké módy.