Hry Zdarma

Bruslení s Bratz

Hry Bratz

Bruslení s Bratz

Bruslení s Bratz Hodnocení: 5/10

Bruslení s Bratz hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Připraveno k bruslit jako hvězda? Vyberte si hudbu, vytvořit rutinu a být příští vítěz bruslení Bratz! Vyberte si hudbu, aby se dobrý výkon, budete potřebovat velkou hudbu, klepněte na Bratz hudbu, kterou chcete bruslit a stiskněte tlačítko pokračovat. Vytvořte si svůj rutinní, klepněte na tlačítka Vpřed a Zpět a podívejte se na cvičení, které můžete zvolit. Pokud zvolíte kombinaci se vám nejvíce líbí, drag and drop v každém z polí prázdných, a zahrnují veškeré cvičení a přesunout na další obrazovce uvidíte po celý rok v soutěži, před soudci skóre vás. Hodně štěstí!

Krát hrál:

Tato hra se hraje 37111 krát on-line. Pořadí 473 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 3518 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 37111 krát
Bruslení s Bratz

Bratz jsou kolekce panenek, které jsou velmi známé mezi dívkami, mají celou řadu hodnot, jako jsou módy a sportu. V této hře se musíme panenka Bratz je bruslař a vy jste jeho trenér. Panenka sportovec, který praktikuje zabruslit, že všechny Bratz Stejně jako sporty, a to velmi dobře. Nyní si s ním hrát a mít soutěž soudci dát plný počet bodů. Vyberte každou z cvičení bude dělat v soutěži a dělat, že akce je publikum oblíbené a soudci.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Bruslení s Bratz pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Bratz flash hra s názvem Bruslení s Bratz. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Bruslení s Bratz , a to se vztahuje k Bratz. Naše nová hra Bruslení s Bratz je jedna z nejlepších her Bratz najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Bruslení s Bratz, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Bruslení s Bratz
ZPĚT

Bratz Nejhranější Hry

Líbání v Ložnici Hrát ►

Líbání v Ložnici

6
6 z 10 - 13134 hlasů
Odehrané
158177
krát

V této hře, panenky Bratz pozval svého přítele, a ona se bude dělat v ložnici. Pokuste se, že váš nejlepší přítel nevidíte, protože jste přišli domů. Pro to, klepnete na jeden člen páru na panenky Bratz a její přítel se líbali.

Připravte si Své Bratz Hrát ►

Připravte si Své Bratz

4
4 z 10 - 3548 hlasů
Odehrané
45537
krát

Vyberte si Bratz styl, který chcete dát. Za prvé, budete muset vzít šampon, umýt a suché vlasy. Klikněte na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný styl. Vyberte si účes, barvu a šmouhy. Má váš make-up a nehty? pak přidat nějaké příslušenství na těle dokončuje. Pokud se vám líbí a myslíte, že jste perfektní, klepněte na tlačítko Dokončit vidět svůj výtvor! Chcete-li něco změnit, klepněte na tla& ...

Stylistka pro modely Hrát ►

Stylistka pro modely

5
5 z 10 - 4006 hlasů
Odehrané
39540
krát

Jste návrhář panenek Bratz. Vyhledávání, kombinovat nejnovější módou a styly pro ně. Vytvořte si svůj vlastní časopis Bratz! Vyberte si panenku Bratz hrát a vybrat si pro své kalhoty, mikiny, veškeré nejnovější módy. Až budete hotovi oblékání své oblíbené šaty, vytváří kryt vašeho vlastního časopisu, klikněte na «GO» a podívejte se na výsledek. Jistě budete trávit vytvářet velké módy.