Hry Zdarma

Zkombinujte Barvy s Bratz

Hry Bratz

Zkombinujte Barvy s Bratz

Zkombinujte Barvy s Bratz Hodnocení: 4/10

Zkombinujte Barvy s Bratz hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této online hře musíte vybrat dívku Bratz, které chcete mít jako model. Pomocí šipek měnit oblečení, které chcete ji nosit. Kliknutím na tkáně vzoru nebo barvy, a pak klikněte na celém oblečení. Když jste hotovi, vyberte scénář a sledovat, jak se vaše Bratz Model má za následek.Zbarvení módní hra, musíte obarvit oblečení, barevné kombinace vypadat moderní a odvážné. Pokud máte rádi módu, jak jste byli zvyklí cvičit kombinovat barvy v módě.Sada barevných váš šatník Bratz série protagonista.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 18581 krát on-line. Pořadí 1050 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 984 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 18581 krát
Zkombinujte Barvy s Bratz

Obraťte se na pravé návrhář Bratz! Nyní můžete konečně vybrat oblečení se vám líbí nejvíce k výzdobě vašeho panenku, jak jste vždy chtěli. Staňte se opravdovým designovým o Bratz! Nyní, konečně, můžete si vybrat oblečení, které chcete ozdobit zápěstí jako jste vždycky chtěli. Nejprve vyberte všechny šaty, můžete jít a vybrat trička, kalhoty, boty, ponožky a všechny jiné prádlo s označením protagonista. Veškeré oblečení vidět v černé a bílé, takže nyní Přidat barvu, takže vše, co je krásnější. Můžete cvičit jak je barevné schéma. Máte mnoho odstínů a tisky. Tištěné tkaniny pro kostýmy. Módní milenci vědí, že barvy mají být spojeni s sebou, takže budete muset provést vhodnou kombinaci.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Zkombinujte Barvy s Bratz pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Bratz flash hra s názvem Zkombinujte Barvy s Bratz. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Zkombinujte Barvy s Bratz , a to se vztahuje k Bratz. Naše nová hra Zkombinujte Barvy s Bratz je jedna z nejlepších her Bratz najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Zkombinujte Barvy s Bratz, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Zkombinujte Barvy s Bratz
ZPĚT

Bratz Nejhranější Hry

Líbání v Ložnici Hrát ►

Líbání v Ložnici

6
6 z 10 - 13134 hlasů
Odehrané
158197
krát

V této hře, panenky Bratz pozval svého přítele, a ona se bude dělat v ložnici. Pokuste se, že váš nejlepší přítel nevidíte, protože jste přišli domů. Pro to, klepnete na jeden člen páru na panenky Bratz a její přítel se líbali.

Připravte si Své Bratz Hrát ►

Připravte si Své Bratz

4
4 z 10 - 3548 hlasů
Odehrané
45558
krát

Vyberte si Bratz styl, který chcete dát. Za prvé, budete muset vzít šampon, umýt a suché vlasy. Klikněte na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný styl. Vyberte si účes, barvu a šmouhy. Má váš make-up a nehty? pak přidat nějaké příslušenství na těle dokončuje. Pokud se vám líbí a myslíte, že jste perfektní, klepněte na tlačítko Dokončit vidět svůj výtvor! Chcete-li něco změnit, klepněte na tla& ...

Stylistka pro modely Hrát ►

Stylistka pro modely

5
5 z 10 - 4006 hlasů
Odehrané
39554
krát

Jste návrhář panenek Bratz. Vyhledávání, kombinovat nejnovější módou a styly pro ně. Vytvořte si svůj vlastní časopis Bratz! Vyberte si panenku Bratz hrát a vybrat si pro své kalhoty, mikiny, veškeré nejnovější módy. Až budete hotovi oblékání své oblíbené šaty, vytváří kryt vašeho vlastního časopisu, klikněte na «GO» a podívejte se na výsledek. Jistě budete trávit vytvářet velké módy.