Hry Zdarma

Bratz Jsou Ideální pro Vánoce

Hry Bratz

Bratz Jsou Ideální pro Vánoce

Bratz Jsou Ideální pro Vánoce Hodnocení: 6/10

Bratz Jsou Ideální pro Vánoce hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře budete muset oblékat panenky Bratz, které jdou nejlépe s Vánocemi, pomocí myši. K dispozici je velká skříň plná stovek kusů oblečení. Můžete si vybrat oblečení, které bude nést nejmodernější panenky. Musíte vidět, že oblečení, které kombinuje s. Pokud jste milovníkem módy jistě máte rádi tuto hru. Nechte horní části obrazovky, který uvedl, že některé ikony, jako je typ oblečení, které si můžete vybrat. Musíte udělat to jít jít moderní kombinovat tuto zimu a Vánoce.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 21055 krát on-line. Pořadí 899 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 596 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 21055 krát
Bratz Jsou Ideální pro Vánoce

Bratz užít Vánoce a chtějí nosit Santa Claus oblečení. Pomocí myši vybrat oblečení se vám líbí, a přetáhněte je do jejich těl. Módní hra. Hráči mají jít letos v zimě a musí se oblékat v nejmodernějším způsobem. Můžete si vybrat oblečení pro hráče. Jedná se o nejznámější a moderní panenky. Existují tisíce možných kombinací oblečení. Najít oblečení, které kombinují více, takže výsledkem je forma moderního a stylového oblečení. Procházet přes oblečení pro všechny oděvy jsou stejné barvy. Naše dívky nosí moderní a stylový.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Bratz Jsou Ideální pro Vánoce pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Bratz flash hra s názvem Bratz Jsou Ideální pro Vánoce. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Bratz Jsou Ideální pro Vánoce , a to se vztahuje k Bratz. Naše nová hra Bratz Jsou Ideální pro Vánoce je jedna z nejlepších her Bratz najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Bratz Jsou Ideální pro Vánoce, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Bratz Jsou Ideální pro Vánoce
ZPĚT

Bratz Nejhranější Hry

Líbání v Ložnici Hrát ►

Líbání v Ložnici

6
6 z 10 - 13134 hlasů
Odehrané
158190
krát

V této hře, panenky Bratz pozval svého přítele, a ona se bude dělat v ložnici. Pokuste se, že váš nejlepší přítel nevidíte, protože jste přišli domů. Pro to, klepnete na jeden člen páru na panenky Bratz a její přítel se líbali.

Připravte si Své Bratz Hrát ►

Připravte si Své Bratz

4
4 z 10 - 3548 hlasů
Odehrané
45551
krát

Vyberte si Bratz styl, který chcete dát. Za prvé, budete muset vzít šampon, umýt a suché vlasy. Klikněte na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný styl. Vyberte si účes, barvu a šmouhy. Má váš make-up a nehty? pak přidat nějaké příslušenství na těle dokončuje. Pokud se vám líbí a myslíte, že jste perfektní, klepněte na tlačítko Dokončit vidět svůj výtvor! Chcete-li něco změnit, klepněte na tla& ...

Stylistka pro modely Hrát ►

Stylistka pro modely

5
5 z 10 - 4006 hlasů
Odehrané
39547
krát

Jste návrhář panenek Bratz. Vyhledávání, kombinovat nejnovější módou a styly pro ně. Vytvořte si svůj vlastní časopis Bratz! Vyberte si panenku Bratz hrát a vybrat si pro své kalhoty, mikiny, veškeré nejnovější módy. Až budete hotovi oblékání své oblíbené šaty, vytváří kryt vašeho vlastního časopisu, klikněte na «GO» a podívejte se na výsledek. Jistě budete trávit vytvářet velké módy.