Hry Zdarma

oblékání a módní panenky Bratz

Hry Bratz

oblékání a módní panenky Bratz

Oblékání a módní panenky Bratz Hodnocení: 3/10

oblékání a módní panenky Bratz hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře budete muset vybrat jednu ze tří Bratz panenky jsou k dispozici s myší módně oblékat se všemi oblečení uvnitř vánočních balíčků. Chcete-li to provést, klepněte na dary balíčků na boku, s myší, jste na správné straně zápěstí a jít se nosit oblečení, které se zobrazí, kliknutím se myš kladen na modelu. Musíte vytvořit soubor, který je originální a kolorista pro každý z modelů. Můžete opakovat hru tolikrát, kolikrát chcete, aby byly různé výtvory.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 38956 krát on-line. Pořadí 456 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 3.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnocení na základě 2666 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 38956 krát
oblékání a módní panenky Bratz

Flash hra hračky, kde musíte oblékat módní panenky. Video hra Bratz panenky s Lunou, Yuki, Suzie jako nejslavnější panenky. Módní činnost, při které budete muset vybrat z oblečení a módních doplňků pro model. Musíte spustit hru výběrem jedné ze tří dívek, aby se váš model. Musíte jít otevření krabice na pravé straně obsahují různé druhy oblečení.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem oblékání a módní panenky Bratz pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Bratz flash hra s názvem oblékání a módní panenky Bratz. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra oblékání a módní panenky Bratz , a to se vztahuje k Bratz. Naše nová hra oblékání a módní panenky Bratz je jedna z nejlepších her Bratz najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem oblékání a módní panenky Bratz, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

oblékání a módní panenky Bratz
ZPĚT

Bratz Nejhranější Hry

Líbání v Ložnici Hrát ►

Líbání v Ložnici

6
6 z 10 - 13134 hlasů
Odehrané
158352
krát

V této hře, panenky Bratz pozval svého přítele, a ona se bude dělat v ložnici. Pokuste se, že váš nejlepší přítel nevidíte, protože jste přišli domů. Pro to, klepnete na jeden člen páru na panenky Bratz a její přítel se líbali.

Připravte si Své Bratz Hrát ►

Připravte si Své Bratz

4
4 z 10 - 3548 hlasů
Odehrané
45705
krát

Vyberte si Bratz styl, který chcete dát. Za prvé, budete muset vzít šampon, umýt a suché vlasy. Klikněte na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný styl. Vyberte si účes, barvu a šmouhy. Má váš make-up a nehty? pak přidat nějaké příslušenství na těle dokončuje. Pokud se vám líbí a myslíte, že jste perfektní, klepněte na tlačítko Dokončit vidět svůj výtvor! Chcete-li něco změnit, klepněte na tla& ...

Stylistka pro modely Hrát ►

Stylistka pro modely

5
5 z 10 - 4006 hlasů
Odehrané
39692
krát

Jste návrhář panenek Bratz. Vyhledávání, kombinovat nejnovější módou a styly pro ně. Vytvořte si svůj vlastní časopis Bratz! Vyberte si panenku Bratz hrát a vybrat si pro své kalhoty, mikiny, veškeré nejnovější módy. Až budete hotovi oblékání své oblíbené šaty, vytváří kryt vašeho vlastního časopisu, klikněte na «GO» a podívejte se na výsledek. Jistě budete trávit vytvářet velké módy.