Hry Zdarma

příslušenství pro panenky Bratz

Hry Bratz

příslušenství pro panenky Bratz

Příslušenství pro panenky Bratz Hodnocení: 5/10

příslušenství pro panenky Bratz hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Pomocí myši, máte obléknout panenky máte jako model na pravé straně obrazovky, přetáhněte paruku a boty, aby odpovídaly barvy. Nejprve klikněte na vlasy a boty pohybem myši můžete nosit na panenku tělo. Je to jednoduchá činnost, která okamžitě vidět výsledek, jak je. Paruky mají tři barvy zelené, červené a fialové a boty stejné barvy. Musíte udělat barevné kombinace, i když je možné míchat barvy, nebo dát stejné boty a paruku.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 16602 krát on-line. Pořadí 1235 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 508 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 16602 krát
příslušenství pro panenky Bratz

Hra panenky Bratz. Panenky Mattel, tzv. Dana, Sasha a Phoebe. V této módě hře budete muset oblékat panenku v botách a paruku. Máte tři barvy paruky na výběr z červené, zelené nebo fialové barvě. Mají vysoké boty ze stejné třech barvách. Můžete si dát panenku šaty dělat stejnou barvu nebo různé barevné kombinace. Přehrát naučit se koordinovat barvy v módě. Díky omezené možnosti hrát, ale zábava pro módy.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem příslušenství pro panenky Bratz pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Bratz flash hra s názvem příslušenství pro panenky Bratz. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra příslušenství pro panenky Bratz , a to se vztahuje k Bratz. Naše nová hra příslušenství pro panenky Bratz je jedna z nejlepších her Bratz najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem příslušenství pro panenky Bratz, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

příslušenství pro panenky Bratz
ZPĚT

Bratz Nejhranější Hry

Líbání v Ložnici Hrát ►

Líbání v Ložnici

6
6 z 10 - 13134 hlasů
Odehrané
158197
krát

V této hře, panenky Bratz pozval svého přítele, a ona se bude dělat v ložnici. Pokuste se, že váš nejlepší přítel nevidíte, protože jste přišli domů. Pro to, klepnete na jeden člen páru na panenky Bratz a její přítel se líbali.

Připravte si Své Bratz Hrát ►

Připravte si Své Bratz

4
4 z 10 - 3548 hlasů
Odehrané
45558
krát

Vyberte si Bratz styl, který chcete dát. Za prvé, budete muset vzít šampon, umýt a suché vlasy. Klikněte na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný styl. Vyberte si účes, barvu a šmouhy. Má váš make-up a nehty? pak přidat nějaké příslušenství na těle dokončuje. Pokud se vám líbí a myslíte, že jste perfektní, klepněte na tlačítko Dokončit vidět svůj výtvor! Chcete-li něco změnit, klepněte na tla& ...

Stylistka pro modely Hrát ►

Stylistka pro modely

5
5 z 10 - 4006 hlasů
Odehrané
39554
krát

Jste návrhář panenek Bratz. Vyhledávání, kombinovat nejnovější módou a styly pro ně. Vytvořte si svůj vlastní časopis Bratz! Vyberte si panenku Bratz hrát a vybrat si pro své kalhoty, mikiny, veškeré nejnovější módy. Až budete hotovi oblékání své oblíbené šaty, vytváří kryt vašeho vlastního časopisu, klikněte na «GO» a podívejte se na výsledek. Jistě budete trávit vytvářet velké módy.