Hry Zdarma

zdobit Bratz

Hry Bratz

zdobit Bratz

Zdobit Bratz Hodnocení: 5/10

zdobit Bratz hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Zadejte panenky Bratz šatnu a vybrat šaty, které kladou. V jejím šatníku najdete různé modely kalhoty, sukně, halenky, topy, košile, šaty, boty, boty a sandály. Tam jsou také tisíce doplňků, které zdobí vzhled vaší panenky. Můžete se oblékat na večírek, elegantní, ležérní, sportovní nebo komfortní. Obléknout tuto panenku, vybrat oblečení se vám líbí, a přetáhněte je do panenky těla. Tímto způsobem si můžete dát čerstvý a moderní styl, dokonce i měnit účes a barvu vlasů. Jak je to dál na sobě naše Bratz dnes?

Krát hrál:

Tato hra se hraje 9741 krát on-line. Pořadí 2450 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 96 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 9741 krát
zdobit Bratz

V on-line oblékají hry můžete cítit jako skutečné kadeřnice. V nich musíte použít své představy o módě a ukázat, že mají dobrý vkus kombinovat různé oblečení. Musíte také zvolit příslušenství, které nejlépe vlevo se zbytkem oblečení si vyberete. Móda se neustále mění, a vždycky nové šaty, které se staly velmi populární rychle. Existují i ​​jiné oblečení lidé nosí už ne, a když se to stane, že říká, že je zastaralý.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem zdobit Bratz pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Bratz flash hra s názvem zdobit Bratz. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra zdobit Bratz , a to se vztahuje k Bratz. Naše nová hra zdobit Bratz je jedna z nejlepších her Bratz najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem zdobit Bratz, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

zdobit Bratz
ZPĚT

Bratz Nejhranější Hry

Líbání v Ložnici Hrát ►

Líbání v Ložnici

6
6 z 10 - 13134 hlasů
Odehrané
158197
krát

V této hře, panenky Bratz pozval svého přítele, a ona se bude dělat v ložnici. Pokuste se, že váš nejlepší přítel nevidíte, protože jste přišli domů. Pro to, klepnete na jeden člen páru na panenky Bratz a její přítel se líbali.

Připravte si Své Bratz Hrát ►

Připravte si Své Bratz

4
4 z 10 - 3548 hlasů
Odehrané
45558
krát

Vyberte si Bratz styl, který chcete dát. Za prvé, budete muset vzít šampon, umýt a suché vlasy. Klikněte na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný styl. Vyberte si účes, barvu a šmouhy. Má váš make-up a nehty? pak přidat nějaké příslušenství na těle dokončuje. Pokud se vám líbí a myslíte, že jste perfektní, klepněte na tlačítko Dokončit vidět svůj výtvor! Chcete-li něco změnit, klepněte na tla& ...

Stylistka pro modely Hrát ►

Stylistka pro modely

5
5 z 10 - 4006 hlasů
Odehrané
39554
krát

Jste návrhář panenek Bratz. Vyhledávání, kombinovat nejnovější módou a styly pro ně. Vytvořte si svůj vlastní časopis Bratz! Vyberte si panenku Bratz hrát a vybrat si pro své kalhoty, mikiny, veškeré nejnovější módy. Až budete hotovi oblékání své oblíbené šaty, vytváří kryt vašeho vlastního časopisu, klikněte na «GO» a podívejte se na výsledek. Jistě budete trávit vytvářet velké módy.