Hry Zdarma

Ujistěte se slova s ​​písmeny

Hry děti a pro dětský

Ujistěte se slova s ​​písmeny

Ujistěte se slova s ​​písmeny Hodnocení: 5/10

Ujistěte se slova s ​​písmeny hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Nastavit kombinovat dopisy vytvořit slova. Musíte mít anglickou slovní zásobu hrát tuto jazykovou hru. Zde jeřada písmen uvnitř čtverců, jako pěšáci ve hře. Musíte dát ty čipy, aby tak, aby tvořily slovo, které existuje. Mají řadu možností uvedených v levém horním rohu. Zde můžete vidět, že jste vyřešili a vy jste odešel. Dejte všechny dopisy, aby se vytvořily slovo a dát zkontrolujte, zda jste udělali správnou kombinaci.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 117270 krát on-line. Pořadí 92 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 16146 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 117270 krát
Ujistěte se slova s ​​písmeny

Hra praktikovat angličtinu. Tato činnost bude použita k praxi svou úroveň s tímto jazykem. Musíte použít dopisy, které jsme poskytují k vytvoření všech možných anglických slov. Dáme-li vše v pořádku a stisknutím tlačítka pro kontrolu kombinaci. Podívejte se, zda máte pravdu, a vy budete moci začít vytvářet další možné slovo. Vzdělávací hra velmi zajímavá. Je také velmi zábavná a návyková. Poté, co jste začali hrát se slovníkem nebudete moci přestat umístění dopisy jeden po druhém k vytvoření kombinace.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Ujistěte se slova s ​​písmeny pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Děti a pro Dětský flash hra s názvem Ujistěte se slova s ​​písmeny. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Ujistěte se slova s ​​písmeny , a to se vztahuje k Děti a pro Dětský. Naše nová hra Ujistěte se slova s ​​písmeny je jedna z nejlepších her Děti a pro Dětský najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Ujistěte se slova s ​​písmeny, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Ujistěte se slova s ​​písmeny
ZPĚT

Děti a pro dětský nejhranější hry

Shin Chan Maker 2 Hrát ►

Shin chan maker 2

5
5 z 10 - 15000 hlasů
Odehrané
108714
krát

To je hra pro Shin Chan fanoušků. Pokud se vám líbil první části tohoto testu s možností přizpůsobení. Pomocí myši, aby Shin-Chan charakter.

Móda pro Myši Hrát ►

Móda pro myši

4
4 z 10 - 5294 hlasů
Odehrané
81886
krát

V této hře můžete oblékat tyto roztomilé myši na Walt Disney, Mickey a Minnie, a tak vybrat oblečení, které musíte nosit. Bavte se s tímto odpovídající hru oblečení, aby zjistili, zda můžete být v módě! Musíte být dokončení jejich šatníku.Oblek pro každého, boty, kalhoty, šaty a samozřejmě podrobnosti o make-upu. Kromě toho si můžete také přizpůsobit krajinu s balónky, květiny a motýly. Klasický od ...

Malovat Králíka Hrát ►

Malovat králíka

5
5 z 10 - 9352 hlasů
Odehrané
54499
krát

Kliknutím a tažením vaši štětec na výběr barev a barevných králíků.