Hry Zdarma

Kreslené Hrdiny

Hry děti a pro dětský

Kreslené hrdiny

Kreslené Hrdiny Hodnocení: 4/10

Kreslené hrdiny hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Odpovídající hru karet se stejnými znaky. Klikněte na písmeno a další mají stejný charakter k jejich odstranění. Tyto karty musí mít stejný charakter a bytí vedle sebe. Čím více párů znaků před vzletem vítězství, hra je, aby to šlo pryč tolik karet jak je to možné.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 23262 krát on-line. Pořadí 821 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 2392 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 23262 krát
Kreslené Hrdiny

klepněte na dvě stejné dlaždice z kreslených znak k jejich odstranění, ale jejich spojnici můžete mít pouze 2 rohy nebo méně. Musíte odstranit všechny dlaždice v omezeném čase. Je to tak snadné! Návod: hrát s myší! Hra linky dělají jakousi, kteří mají stejné znaky v animovaných filmech. Donald Duck, Spongebob, Tom a Jerry, Lightning McQueen, Kung Fu Panda, Curious George, Nemo, Batman, Shrek a další animované postavičky ve formě dopisů.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Kreslené Hrdiny pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Děti a pro Dětský flash hra s názvem Kreslené Hrdiny. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Kreslené Hrdiny , a to se vztahuje k Děti a pro Dětský. Naše nová hra Kreslené Hrdiny je jedna z nejlepších her Děti a pro Dětský najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Kreslené Hrdiny, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Kreslené Hrdiny
ZPĚT

Děti a pro dětský nejhranější hry

Ujistěte se slova s ​​písmeny Hrát ►

Ujistěte se slova s ​​písmeny

5
5 z 10 - 16146 hlasů
Odehrané
117252
krát

Nastavit kombinovat dopisy vytvořit slova. Musíte mít anglickou slovní zásobu hrát tuto jazykovou hru. Zde jeřada písmen uvnitř čtverců, jako pěšáci ve hře. Musíte dát ty čipy, aby tak, aby tvořily slovo, které existuje. Mají řadu možností uvedených v levém horním rohu. Zde můžete vidět, že jste vyřešili a vy jste odešel. Dejte všechny dopisy, aby se vytvořily slovo a dát zkontrolujte, zda jste uděl ...

Shin Chan Maker 2 Hrát ►

Shin chan maker 2

5
5 z 10 - 15000 hlasů
Odehrané
108695
krát

To je hra pro Shin Chan fanoušků. Pokud se vám líbil první části tohoto testu s možností přizpůsobení. Pomocí myši, aby Shin-Chan charakter.

Móda pro Myši Hrát ►

Móda pro myši

4
4 z 10 - 5294 hlasů
Odehrané
81868
krát

V této hře můžete oblékat tyto roztomilé myši na Walt Disney, Mickey a Minnie, a tak vybrat oblečení, které musíte nosit. Bavte se s tímto odpovídající hru oblečení, aby zjistili, zda můžete být v módě! Musíte být dokončení jejich šatníku.Oblek pro každého, boty, kalhoty, šaty a samozřejmě podrobnosti o make-upu. Kromě toho si můžete také přizpůsobit krajinu s balónky, květiny a motýly. Klasický od ...