Hry Zdarma

Barvy lvi s barvami

Hry děti a pro dětský

Barvy lvi s barvami

Barvy lvi s barvami Hodnocení: 3/10

Barvy lvi s barvami hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Sada barevných nátěrůdivoké zvíře. V této vzdělávací hře si můžete malovat s barvami lev, král džungle. Vyberte si barvy se štětcem a klikněte na lva, který chcete, aby tón zbarvení,celá plocha musí být maloval tuto barvu. Instrukce: Pomocí myši na barvu v obrázku s kartáčem. Stačí kliknout na barvu a pak na lva. Můžete malovat se všemi barvami, které chcete. Můžete malovat realisticky, jak skutečně jsou, a pak se tvůrčím způsobem, se všemi barvami, které chcete.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 37347 krát on-line. Pořadí 487 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 3.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnocení na základě 2810 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 37347 krát
Barvy lvi s barvami

Lev jekrálem džungle,zvíře, které je na vrcholu pyramidy z potravinového řetězce. V tomto zbarvení hře máte lva malovat se všemi barvami, jak vyjádřit svou kreativitu. Můžete použít svou fantazii a snaží se být realistická a žekonečný výsledek vypadat jako skutečná věc. Mají velkou paletu tónů k použití. S kartáčem dostane barva palety a klikněte na ploše zvířete na plné barvě. Lvi jsouoblíbené zvíře dětí, pro filmy a dokumentární filmy. Jistě jste si děti s této hry, která jim umožní rozvíjet jejich schopnosti.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Barvy lvi s barvami pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Děti a pro Dětský flash hra s názvem Barvy lvi s barvami. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Barvy lvi s barvami , a to se vztahuje k Děti a pro Dětský. Naše nová hra Barvy lvi s barvami je jedna z nejlepších her Děti a pro Dětský najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Barvy lvi s barvami, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Barvy lvi s barvami
ZPĚT

Děti a pro dětský nejhranější hry

Ujistěte se slova s ​​písmeny Hrát ►

Ujistěte se slova s ​​písmeny

5
5 z 10 - 16146 hlasů
Odehrané
117270
krát

Nastavit kombinovat dopisy vytvořit slova. Musíte mít anglickou slovní zásobu hrát tuto jazykovou hru. Zde jeřada písmen uvnitř čtverců, jako pěšáci ve hře. Musíte dát ty čipy, aby tak, aby tvořily slovo, které existuje. Mají řadu možností uvedených v levém horním rohu. Zde můžete vidět, že jste vyřešili a vy jste odešel. Dejte všechny dopisy, aby se vytvořily slovo a dát zkontrolujte, zda jste uděl ...

Shin Chan Maker 2 Hrát ►

Shin chan maker 2

5
5 z 10 - 15000 hlasů
Odehrané
108714
krát

To je hra pro Shin Chan fanoušků. Pokud se vám líbil první části tohoto testu s možností přizpůsobení. Pomocí myši, aby Shin-Chan charakter.

Móda pro Myši Hrát ►

Móda pro myši

4
4 z 10 - 5294 hlasů
Odehrané
81886
krát

V této hře můžete oblékat tyto roztomilé myši na Walt Disney, Mickey a Minnie, a tak vybrat oblečení, které musíte nosit. Bavte se s tímto odpovídající hru oblečení, aby zjistili, zda můžete být v módě! Musíte být dokončení jejich šatníku.Oblek pro každého, boty, kalhoty, šaty a samozřejmě podrobnosti o make-upu. Kromě toho si můžete také přizpůsobit krajinu s balónky, květiny a motýly. Klasický od ...