Hry Zdarma

Móda pro Myši

Hry děti a pro dětský

Móda pro myši

Móda pro Myši Hodnocení: 4/10

Móda pro myši hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře můžete oblékat tyto roztomilé myši na Walt Disney, Mickey a Minnie, a tak vybrat oblečení, které musíte nosit. Bavte se s tímto odpovídající hru oblečení, aby zjistili, zda můžete být v módě! Musíte být dokončení jejich šatníku.Oblek pro každého, boty, kalhoty, šaty a samozřejmě podrobnosti o make-upu. Kromě toho si můžete také přizpůsobit krajinu s balónky, květiny a motýly. Klasický oděv pro oblíbené postavy synů všech dob.Velmi jednoduchá hra pro děti připravil dům.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 81886 krát on-line. Pořadí 160 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 5294 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 81886 krát
Móda pro Myši

Flash hra zdobit dvě nejslavnější myš všech myší na světě. Kombinovat oblečení a barvy, oblečení a co se nosí. Mám pár myší a můžete vybrat kostým dva. Pro ni šaty a tričko pro něj. Obuv pro obě strany. Tváří v tvář si mohou vybrat oči a rty. Vyberte boty pro obě nohy. Nakonec končí krajinu, která najdete malé detaily, jako jsou květiny a motýli. Můžete dát nějaké barevné balónky na obloze.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Móda pro Myši pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Děti a pro Dětský flash hra s názvem Móda pro Myši. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Móda pro Myši , a to se vztahuje k Děti a pro Dětský. Naše nová hra Móda pro Myši je jedna z nejlepších her Děti a pro Dětský najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Móda pro Myši, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Móda pro Myši
ZPĚT

Děti a pro dětský nejhranější hry

Ujistěte se slova s ​​písmeny Hrát ►

Ujistěte se slova s ​​písmeny

5
5 z 10 - 16146 hlasů
Odehrané
117270
krát

Nastavit kombinovat dopisy vytvořit slova. Musíte mít anglickou slovní zásobu hrát tuto jazykovou hru. Zde jeřada písmen uvnitř čtverců, jako pěšáci ve hře. Musíte dát ty čipy, aby tak, aby tvořily slovo, které existuje. Mají řadu možností uvedených v levém horním rohu. Zde můžete vidět, že jste vyřešili a vy jste odešel. Dejte všechny dopisy, aby se vytvořily slovo a dát zkontrolujte, zda jste uděl ...

Shin Chan Maker 2 Hrát ►

Shin chan maker 2

5
5 z 10 - 15000 hlasů
Odehrané
108714
krát

To je hra pro Shin Chan fanoušků. Pokud se vám líbil první části tohoto testu s možností přizpůsobení. Pomocí myši, aby Shin-Chan charakter.

Malovat Králíka Hrát ►

Malovat králíka

5
5 z 10 - 9352 hlasů
Odehrané
54499
krát

Kliknutím a tažením vaši štětec na výběr barev a barevných králíků.