Hry Zdarma

Ovoce a Chyby

Hry děti a pro dětský

Ovoce a chyby

Ovoce a Chyby Hodnocení: 3/10

Ovoce a chyby hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této online hře musíte řídit barevné berušky konečné větve, která má plody, které odpovídá jejich barvu. Rychlost hry se zvýší, jak budete postupovat. Body, tak rychle, jak můžete. Chcete-li hrát, klikněte na šipky změnit trasu berušky, že je nutné vzít dosáhnout jejich odpovídající barvy ovoce.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 45984 krát on-line. Pořadí 354 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 3.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnocení na základě 3254 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 45984 krát
Ovoce a Chyby

Berušky jsou vlastně čeleď brouků, které jsou běžně žlutá, oranžová, nebo šarlatový s malými černými skvrnami na jejich křídla s černými kryty nohou, hlavy a antény.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Ovoce a Chyby pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Děti a pro Dětský flash hra s názvem Ovoce a Chyby. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Ovoce a Chyby , a to se vztahuje k Děti a pro Dětský. Naše nová hra Ovoce a Chyby je jedna z nejlepších her Děti a pro Dětský najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Ovoce a Chyby, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Ovoce a Chyby
ZPĚT

Děti a pro dětský nejhranější hry

Ujistěte se slova s ​​písmeny Hrát ►

Ujistěte se slova s ​​písmeny

5
5 z 10 - 16146 hlasů
Odehrané
116224
krát

Nastavit kombinovat dopisy vytvořit slova. Musíte mít anglickou slovní zásobu hrát tuto jazykovou hru. Zde jeřada písmen uvnitř čtverců, jako pěšáci ve hře. Musíte dát ty čipy, aby tak, aby tvořily slovo, které existuje. Mají řadu možností uvedených v levém horním rohu. Zde můžete vidět, že jste vyřešili a vy jste odešel. Dejte všechny dopisy, aby se vytvořily slovo a dát zkontrolujte, zda jste uděl ...

Shin Chan Maker 2 Hrát ►

Shin chan maker 2

5
5 z 10 - 15000 hlasů
Odehrané
107578
krát

To je hra pro Shin Chan fanoušků. Pokud se vám líbil první části tohoto testu s možností přizpůsobení. Pomocí myši, aby Shin-Chan charakter.

Móda pro Myši Hrát ►

Móda pro myši

4
4 z 10 - 5294 hlasů
Odehrané
80854
krát

V této hře můžete oblékat tyto roztomilé myši na Walt Disney, Mickey a Minnie, a tak vybrat oblečení, které musíte nosit. Bavte se s tímto odpovídající hru oblečení, aby zjistili, zda můžete být v módě! Musíte být dokončení jejich šatníku.Oblek pro každého, boty, kalhoty, šaty a samozřejmě podrobnosti o make-upu. Kromě toho si můžete také přizpůsobit krajinu s balónky, květiny a motýly. Klasický od ...