Hry Zdarma

Červená a Modrá Houby

Hry děti a pro dětský

Červená a modrá houby

Červená a Modrá Houby Hodnocení: 5/10

Červená a modrá houby hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této zábavné a návyková hra, můžete vidět Červená Karkulka v horní části obrazovky a ve spodní části obrazovky, ostatní Červená karkulka s modrou kapucí. Červená Karkulka je chytit modrou hub a modrý kryt člověk musí chytit houby. Jestliže jeden z úlovků hráče houby stejné barvy, ztratíte život. Pomocí kláves se šipkami pohybovat. Červená Karkulka je jedním z nejznámějších klasických pohádek.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 15988 krát on-line. Pořadí 1174 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 1006 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 15988 krát
Červená a Modrá Houby

klasické pohádky, odlovu houby, Červená Karkulka,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Červená a Modrá Houby pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Děti a pro Dětský flash hra s názvem Červená a Modrá Houby. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Červená a Modrá Houby , a to se vztahuje k Děti a pro Dětský. Naše nová hra Červená a Modrá Houby je jedna z nejlepších her Děti a pro Dětský najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Červená a Modrá Houby, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Červená a Modrá Houby
ZPĚT

Děti a pro dětský nejhranější hry

Ujistěte se slova s ​​písmeny Hrát ►

Ujistěte se slova s ​​písmeny

5
5 z 10 - 16146 hlasů
Odehrané
116198
krát

Nastavit kombinovat dopisy vytvořit slova. Musíte mít anglickou slovní zásobu hrát tuto jazykovou hru. Zde jeřada písmen uvnitř čtverců, jako pěšáci ve hře. Musíte dát ty čipy, aby tak, aby tvořily slovo, které existuje. Mají řadu možností uvedených v levém horním rohu. Zde můžete vidět, že jste vyřešili a vy jste odešel. Dejte všechny dopisy, aby se vytvořily slovo a dát zkontrolujte, zda jste uděl ...

Shin Chan Maker 2 Hrát ►

Shin chan maker 2

5
5 z 10 - 15000 hlasů
Odehrané
107550
krát

To je hra pro Shin Chan fanoušků. Pokud se vám líbil první části tohoto testu s možností přizpůsobení. Pomocí myši, aby Shin-Chan charakter.

Móda pro Myši Hrát ►

Móda pro myši

4
4 z 10 - 5294 hlasů
Odehrané
80831
krát

V této hře můžete oblékat tyto roztomilé myši na Walt Disney, Mickey a Minnie, a tak vybrat oblečení, které musíte nosit. Bavte se s tímto odpovídající hru oblečení, aby zjistili, zda můžete být v módě! Musíte být dokončení jejich šatníku.Oblek pro každého, boty, kalhoty, šaty a samozřejmě podrobnosti o make-upu. Kromě toho si můžete také přizpůsobit krajinu s balónky, květiny a motýly. Klasický od ...