Hry Zdarma

Dejte zvířata v párech

Hry děti a pro dětský

Dejte zvířata v párech

Dejte zvířata v párech Hodnocení: 7/10

Dejte zvířata v párech hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Děti hra, kde musíte kliknout na dvě karty se stejným zvířetem a jsou vedle sebe. Pokud je mezera může také. Nemůžete klikněte, pokud jste v diagonále. Cílem je, aby všechny karty jsou pryč. Jak jste jít odstraňování a otevírání více mezer mezi nimi se můžete dostat, že nejsou spolu, ale blízko. Co nemůžeš věřit linka je prostřednictvím dopisu, musí být vedle nebo ve vzduchu. Jednoduchá a návyková hra pro děti.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 9975 krát on-line. Pořadí 3203 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 18 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 9975 krát
Dejte zvířata v párech

Hra kliknutím karet se stejným zvířetem v rámci pro páry. Musíte být opatrní, protože tam jsou lidé, kteří mají odvést vaši pozornost. Mají stejnou barvu a ostatním podobným způsobem. Musíte být s myší velmi rychle. Musíte se podívat daleko na výkresech, takže můžete odstranit všechny karty tak rychle, jak je to možné. Legrační zvířata, která děti budou líbit. Je to snadné činnost, která slouží věnovat pozornost k detailu.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Dejte zvířata v párech pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Děti a pro Dětský flash hra s názvem Dejte zvířata v párech. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Dejte zvířata v párech , a to se vztahuje k Děti a pro Dětský. Naše nová hra Dejte zvířata v párech je jedna z nejlepších her Děti a pro Dětský najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Dejte zvířata v párech, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Dejte zvířata v párech
ZPĚT

Děti a pro dětský nejhranější hry

Ujistěte se slova s ​​písmeny Hrát ►

Ujistěte se slova s ​​písmeny

5
5 z 10 - 16146 hlasů
Odehrané
117252
krát

Nastavit kombinovat dopisy vytvořit slova. Musíte mít anglickou slovní zásobu hrát tuto jazykovou hru. Zde jeřada písmen uvnitř čtverců, jako pěšáci ve hře. Musíte dát ty čipy, aby tak, aby tvořily slovo, které existuje. Mají řadu možností uvedených v levém horním rohu. Zde můžete vidět, že jste vyřešili a vy jste odešel. Dejte všechny dopisy, aby se vytvořily slovo a dát zkontrolujte, zda jste uděl ...

Shin Chan Maker 2 Hrát ►

Shin chan maker 2

5
5 z 10 - 15000 hlasů
Odehrané
108695
krát

To je hra pro Shin Chan fanoušků. Pokud se vám líbil první části tohoto testu s možností přizpůsobení. Pomocí myši, aby Shin-Chan charakter.

Móda pro Myši Hrát ►

Móda pro myši

4
4 z 10 - 5294 hlasů
Odehrané
81868
krát

V této hře můžete oblékat tyto roztomilé myši na Walt Disney, Mickey a Minnie, a tak vybrat oblečení, které musíte nosit. Bavte se s tímto odpovídající hru oblečení, aby zjistili, zda můžete být v módě! Musíte být dokončení jejich šatníku.Oblek pro každého, boty, kalhoty, šaty a samozřejmě podrobnosti o make-upu. Kromě toho si můžete také přizpůsobit krajinu s balónky, květiny a motýly. Klasický od ...