Hry Zdarma

Létání v Krabici

Hry děti a pro dětský

Létání v krabici

Létání v Krabici Hodnocení: 6/10

Létání v krabici hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Hlavní postavou této on-line hry zdarma seskoky z vrcholu rampy s jeho krabice a plastového sáčku, který se používá jako padák. Musíte se snažit dostat co nejvíce, a pak budete vydělávat skóre a peníze na nákup upgradů, jako helmy, nové padáky a další prvky, které vám pomohou dostat dál ve svých skoků. Můžete také poslat své skóre.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 9609 krát on-line. Pořadí 2439 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 140 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 9609 krát
Létání v Krabici

Hra létání na krabici. Skok z dřevěné plošiny, chlapec má skočit tak daleko, jak mu plechovek, a pozemků s plastovém sáčku jako padák. Když jsme ere málo, něco bylo užitečné, aby hrát, pokud dáme naši mysl k ní.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Létání v Krabici pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Děti a pro Dětský flash hra s názvem Létání v Krabici. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Létání v Krabici , a to se vztahuje k Děti a pro Dětský. Naše nová hra Létání v Krabici je jedna z nejlepších her Děti a pro Dětský najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Létání v Krabici, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Létání v Krabici
ZPĚT

Děti a pro dětský nejhranější hry

Ujistěte se slova s ​​písmeny Hrát ►

Ujistěte se slova s ​​písmeny

5
5 z 10 - 16146 hlasů
Odehrané
117252
krát

Nastavit kombinovat dopisy vytvořit slova. Musíte mít anglickou slovní zásobu hrát tuto jazykovou hru. Zde jeřada písmen uvnitř čtverců, jako pěšáci ve hře. Musíte dát ty čipy, aby tak, aby tvořily slovo, které existuje. Mají řadu možností uvedených v levém horním rohu. Zde můžete vidět, že jste vyřešili a vy jste odešel. Dejte všechny dopisy, aby se vytvořily slovo a dát zkontrolujte, zda jste uděl ...

Shin Chan Maker 2 Hrát ►

Shin chan maker 2

5
5 z 10 - 15000 hlasů
Odehrané
108695
krát

To je hra pro Shin Chan fanoušků. Pokud se vám líbil první části tohoto testu s možností přizpůsobení. Pomocí myši, aby Shin-Chan charakter.

Móda pro Myši Hrát ►

Móda pro myši

4
4 z 10 - 5294 hlasů
Odehrané
81868
krát

V této hře můžete oblékat tyto roztomilé myši na Walt Disney, Mickey a Minnie, a tak vybrat oblečení, které musíte nosit. Bavte se s tímto odpovídající hru oblečení, aby zjistili, zda můžete být v módě! Musíte být dokončení jejich šatníku.Oblek pro každého, boty, kalhoty, šaty a samozřejmě podrobnosti o make-upu. Kromě toho si můžete také přizpůsobit krajinu s balónky, květiny a motýly. Klasický od ...