Hry Zdarma

Auta scény tvůrce

Hry Disney

Auta scény tvůrce

Auta scény tvůrce Hodnocení: 5/10

Auta scény tvůrce hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Dětské hry přizpůsobit hlavní postava v Disney filmu Auta, Blesk McQueen, můžete malovat barvou chceš a vypadat lépe na silnici.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 1471247 krát on-line. Pořadí 4 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 150568 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 1471247 krát
Auta scény tvůrce

Blesk McQueen, Cars, Pixar, Sally, Tomatow, Plunžrová Cup,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Auta scény tvůrce pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Disney flash hra s názvem Auta scény tvůrce. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Auta scény tvůrce , a to se vztahuje k Disney. Naše nová hra Auta scény tvůrce je jedna z nejlepších her Disney najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Auta scény tvůrce, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Auta scény tvůrce
ZPĚT

Disney Nejhranější Hry

Barvy na Lightning McQueen Hrát ►

Barvy na Lightning McQueen

7
7 z 10 - 218636 hlasů
Odehrané
1523675
krát

V této hře si můžete vybarvit hlavní postavu ve filmu Pixar, Cars, Blesk McQueen a vedle si můžete dát na znak, který chcete, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramone, Luigi nebo Flo. Můžete změnit kola automobilu a barvu laku. Také si vybrat, který se objeví ve hře s protagonisty Disney a Pixar filmu Cars. Některé dobrodružství žil několik vozů, které mají život a na přátelství a odvahy. Závodní auto červené barvy ztra ...

Chicken Little Hrát ►

Chicken Little

4
4 z 10 - 96124 hlasů
Odehrané
635015
krát

Má chyběl autobus znovu a pokud si pomáhat mu bude pozdě do školy. Použijte svou šipkami na přímé Kuřecí prostřednictvím Oakey Oaks. Pozor na překážky na jeho cestě. Vaším cílem je BLASTI škole před čas běží ven! Je třeba vyhnout se automobily, požární hydrant, krakované chodník, bugglegum, olej puddles a postřikovač. Použijte skateboard jet rychleji, ale drží na silnici. Chcete-li vystoupit na skateboardu ...

Ariel, Malá Mořská Víla Hrát ►

Ariel, Malá Mořská Víla

3
3 z 10 - 32880 hlasů
Odehrané
335580
krát

Ariel Malá mořská víla, miluje své přátele a rodinu hodně, a chce, aby dary hezké krabice a dát jim k nim. Nyní můžete taky! Na hlavní obrazovce klepněte na kartu. Nebojte se, můžete se vždy vrátit k tomu, že další dary svatého Valentýna. Můžete vytisknout svůj design ve velmi příjemné a snadno.