Hry Zdarma

Barvy na Lightning McQueen

Hry Disney

Barvy na Lightning McQueen

Barvy na Lightning McQueen Hodnocení: 7/10

Barvy na Lightning McQueen hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře si můžete vybarvit hlavní postavu ve filmu Pixar, Cars, Blesk McQueen a vedle si můžete dát na znak, který chcete, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramone, Luigi nebo Flo. Můžete změnit kola automobilu a barvu laku. Také si vybrat, který se objeví ve hře s protagonisty Disney a Pixar filmu Cars. Některé dobrodružství žil několik vozů, které mají život a na přátelství a odvahy. Závodní auto červené barvy ztratil v malém městečku s legrační vozy.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 1523675 krát on-line. Pořadí 3 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 218636 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 1523675 krát
Barvy na Lightning McQueen

Blesk McQueen jehvězdou Disney a Pixar filmu Cars. Sally jePorsche pádu v lásce. Doc Hudson jevůz, který vám dělá učitel, když neví, jak vyhrát závod. Je to příběh o unikátní a zábavný automobilů. V této hře přizpůsobení, můžete si vybrat typ pneumatik, barvu laku karoserie a charakter, který se objeví s Lightning McQueen v obraze. V průběhu svého pobytu ve městě, on přijde k vytvoření přátelství s obyvateli města. McQueen slouží jako mistr svého vlastního osudu v původním filmu.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Barvy na Lightning McQueen pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Disney flash hra s názvem Barvy na Lightning McQueen. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Barvy na Lightning McQueen , a to se vztahuje k Disney. Naše nová hra Barvy na Lightning McQueen je jedna z nejlepších her Disney najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Barvy na Lightning McQueen, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Barvy na Lightning McQueen
ZPĚT

Disney Nejhranější Hry

Auta scény tvůrce Hrát ►

Auta scény tvůrce

5
5 z 10 - 150568 hlasů
Odehrané
1471248
krát

Dětské hry přizpůsobit hlavní postava v Disney filmu Auta, Blesk McQueen, můžete malovat barvou chceš a vypadat lépe na silnici.

Chicken Little Hrát ►

Chicken Little

4
4 z 10 - 96124 hlasů
Odehrané
635015
krát

Má chyběl autobus znovu a pokud si pomáhat mu bude pozdě do školy. Použijte svou šipkami na přímé Kuřecí prostřednictvím Oakey Oaks. Pozor na překážky na jeho cestě. Vaším cílem je BLASTI škole před čas běží ven! Je třeba vyhnout se automobily, požární hydrant, krakované chodník, bugglegum, olej puddles a postřikovač. Použijte skateboard jet rychleji, ale drží na silnici. Chcete-li vystoupit na skateboardu ...

Ariel, Malá Mořská Víla Hrát ►

Ariel, Malá Mořská Víla

3
3 z 10 - 32880 hlasů
Odehrané
335580
krát

Ariel Malá mořská víla, miluje své přátele a rodinu hodně, a chce, aby dary hezké krabice a dát jim k nim. Nyní můžete taky! Na hlavní obrazovce klepněte na kartu. Nebojte se, můžete se vždy vrátit k tomu, že další dary svatého Valentýna. Můžete vytisknout svůj design ve velmi příjemné a snadno.