Hry Zdarma

Chicken Little

Hry Disney

Chicken Little

Chicken Little Hodnocení: 4/10

Chicken Little hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Má chyběl autobus znovu a pokud si pomáhat mu bude pozdě do školy. Použijte svou šipkami na přímé Kuřecí prostřednictvím Oakey Oaks. Pozor na překážky na jeho cestě. Vaším cílem je BLASTI škole před čas běží ven! Je třeba vyhnout se automobily, požární hydrant, krakované chodník, bugglegum, olej puddles a postřikovač. Použijte skateboard jet rychleji, ale drží na silnici. Chcete-li vystoupit na skateboardu, stiskněte mezerník. Existuje čas frezzer že dočasně zmrazí čas a existují kousky, které spadají Sky, lépe si to vyzvednout za extra body. Pamatujte si, aby zůstali na silnici, pokud je to možné, Grass, palička a písku se pomalu vy dolů. Použití otevřených šachtách jako zkratky za Oakey Oaks! Čím více času na konci, tím více bodů získáte za vaše konečné skóre!

Krát hrál:

Tato hra se hraje 635020 krát on-line. Pořadí 9 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 96124 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 635020 krát
Chicken Little

chicklen little, Abby Mallard, Foxy Loxy, Goosey Loosey, disney, běžet, autobus,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Chicken Little pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Disney flash hra s názvem Chicken Little. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Chicken Little , a to se vztahuje k Disney. Naše nová hra Chicken Little je jedna z nejlepších her Disney najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Chicken Little, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Chicken Little
ZPĚT

Disney Nejhranější Hry

Barvy na Lightning McQueen Hrát ►

Barvy na Lightning McQueen

7
7 z 10 - 218636 hlasů
Odehrané
1523678
krát

V této hře si můžete vybarvit hlavní postavu ve filmu Pixar, Cars, Blesk McQueen a vedle si můžete dát na znak, který chcete, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramone, Luigi nebo Flo. Můžete změnit kola automobilu a barvu laku. Také si vybrat, který se objeví ve hře s protagonisty Disney a Pixar filmu Cars. Některé dobrodružství žil několik vozů, které mají život a na přátelství a odvahy. Závodní auto červené barvy ztra ...

Auta scény tvůrce Hrát ►

Auta scény tvůrce

5
5 z 10 - 150568 hlasů
Odehrané
1471252
krát

Dětské hry přizpůsobit hlavní postava v Disney filmu Auta, Blesk McQueen, můžete malovat barvou chceš a vypadat lépe na silnici.

Ariel, Malá Mořská Víla Hrát ►

Ariel, Malá Mořská Víla

3
3 z 10 - 32880 hlasů
Odehrané
335582
krát

Ariel Malá mořská víla, miluje své přátele a rodinu hodně, a chce, aby dary hezké krabice a dát jim k nim. Nyní můžete taky! Na hlavní obrazovce klepněte na kartu. Nebojte se, můžete se vždy vrátit k tomu, že další dary svatého Valentýna. Můžete vytisknout svůj design ve velmi příjemné a snadno.