Hry Zdarma

puzzle Disney rodiny

Hry Disney

puzzle Disney rodiny

Puzzle Disney rodiny Hodnocení: 6/10

puzzle Disney rodiny hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Cílem této hry je obnovit Disney vánoční scéna, ve které se objeví i známé postavy, jako je Donald, Goofy a samozřejmě Mickey Mouse. Jedná se o velmi pěkný a známý obraz, ve kterém všechny postavy obdivovat vánoční strom s mnoha ozdobami a dekoracemi. Chcete-li dokončit puzzle, který právě muset umístit každý kus na místě. Po dokončení se zobrazí celý obraz. Ve stromu existuje mnoho různých ozdob, jako jsou perníčky cookies, hvězdy, pásky, šišky a věnců, vše, co potřebujete cítit vánoční duch.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 26636 krát on-line. Pořadí 701 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 2148 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 26636 krát
puzzle Disney rodiny

Vánoční strom je velkou tradici v každé domácnosti během této dovolené. Také ve velké Disney rodiny zdobí velký strom společně pro všechny těšit. Každý, kdo se zdá být velmi spokojeni s výsledkem, a jsou velmi rádi, že se spolu v těchto velmi zvláštních termínech. Chcete-li zobrazit obrázek v nejlepším způsobem, vyřešit hádanku, a můžete vidět všechny podrobnosti o této krásné Disney obrázku.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem puzzle Disney rodiny pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Disney flash hra s názvem puzzle Disney rodiny. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra puzzle Disney rodiny , a to se vztahuje k Disney. Naše nová hra puzzle Disney rodiny je jedna z nejlepších her Disney najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem puzzle Disney rodiny, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

puzzle Disney rodiny
ZPĚT

Disney Nejhranější Hry

Barvy na Lightning McQueen Hrát ►

Barvy na Lightning McQueen

7
7 z 10 - 218636 hlasů
Odehrané
1523531
krát

V této hře si můžete vybarvit hlavní postavu ve filmu Pixar, Cars, Blesk McQueen a vedle si můžete dát na znak, který chcete, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramone, Luigi nebo Flo. Můžete změnit kola automobilu a barvu laku. Také si vybrat, který se objeví ve hře s protagonisty Disney a Pixar filmu Cars. Některé dobrodružství žil několik vozů, které mají život a na přátelství a odvahy. Závodní auto červené barvy ztra ...

Auta scény tvůrce Hrát ►

Auta scény tvůrce

5
5 z 10 - 150568 hlasů
Odehrané
1471109
krát

Dětské hry přizpůsobit hlavní postava v Disney filmu Auta, Blesk McQueen, můžete malovat barvou chceš a vypadat lépe na silnici.

Chicken Little Hrát ►

Chicken Little

4
4 z 10 - 96120 hlasů
Odehrané
634818
krát

Má chyběl autobus znovu a pokud si pomáhat mu bude pozdě do školy. Použijte svou šipkami na přímé Kuřecí prostřednictvím Oakey Oaks. Pozor na překážky na jeho cestě. Vaším cílem je BLASTI škole před čas běží ven! Je třeba vyhnout se automobily, požární hydrant, krakované chodník, bugglegum, olej puddles a postřikovač. Použijte skateboard jet rychleji, ale drží na silnici. Chcete-li vystoupit na skateboardu ...