Hry Zdarma

puzzle Disney magii na Vánoce

Hry Disney

puzzle Disney magii na Vánoce

Puzzle Disney magii na Vánoce Hodnocení: 5/10

puzzle Disney magii na Vánoce hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Disney znaky jsou shrnuté v této vánoční scény, který je rozdělen do skládačky. Donald se objeví rozrušení sedí na červené křeslo, a všichni jeho přátelé se snaží dát mu vánoční duch. Goofy mu dává talíř mléka a sušenky, a každý se snaží povzbudit ho nosí Santa klobouky. Chcete-li vyřešit hádanku, musíte kliknout myší na část, kterou chcete umístit. Přetáhněte kus na správném místě. Po dokončení puzzle, uvidíte kompletní obraz s těmito zábavnými charaktery Disneye, jistě už víte.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 29179 krát on-line. Pořadí 633 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 3170 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 29179 krát
puzzle Disney magii na Vánoce

Tento obrázek ukazuje některé z klasických Disney postav. Mickey a Minnie se objeví na jedné straně židle, Daisy na druhé straně, a Goofy je na zadní straně. Nad židli sedí Kačer Donald s rozzlobený výraz. Dokonce i pes Pluto je s nimi, ukazující úsměv. Všechny postavy se snaží dát Donaldovi šťastná, tak se objeví celá scéna s krásnými ornamenty, jako velký vánoční strom na pozadí.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem puzzle Disney magii na Vánoce pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Disney flash hra s názvem puzzle Disney magii na Vánoce. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra puzzle Disney magii na Vánoce , a to se vztahuje k Disney. Naše nová hra puzzle Disney magii na Vánoce je jedna z nejlepších her Disney najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem puzzle Disney magii na Vánoce, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

puzzle Disney magii na Vánoce
ZPĚT

Disney Nejhranější Hry

Barvy na Lightning McQueen Hrát ►

Barvy na Lightning McQueen

7
7 z 10 - 218636 hlasů
Odehrané
1523531
krát

V této hře si můžete vybarvit hlavní postavu ve filmu Pixar, Cars, Blesk McQueen a vedle si můžete dát na znak, který chcete, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramone, Luigi nebo Flo. Můžete změnit kola automobilu a barvu laku. Také si vybrat, který se objeví ve hře s protagonisty Disney a Pixar filmu Cars. Některé dobrodružství žil několik vozů, které mají život a na přátelství a odvahy. Závodní auto červené barvy ztra ...

Auta scény tvůrce Hrát ►

Auta scény tvůrce

5
5 z 10 - 150568 hlasů
Odehrané
1471109
krát

Dětské hry přizpůsobit hlavní postava v Disney filmu Auta, Blesk McQueen, můžete malovat barvou chceš a vypadat lépe na silnici.

Chicken Little Hrát ►

Chicken Little

4
4 z 10 - 96120 hlasů
Odehrané
634818
krát

Má chyběl autobus znovu a pokud si pomáhat mu bude pozdě do školy. Použijte svou šipkami na přímé Kuřecí prostřednictvím Oakey Oaks. Pozor na překážky na jeho cestě. Vaším cílem je BLASTI škole před čas běží ven! Je třeba vyhnout se automobily, požární hydrant, krakované chodník, bugglegum, olej puddles a postřikovač. Použijte skateboard jet rychleji, ale drží na silnici. Chcete-li vystoupit na skateboardu ...