Hry Zdarma

Udržet míč s Disney

Hry Disney

Udržet míč s Disney

Udržet míč s Disney Hodnocení: 6/10

Udržet míč s Disney hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Cílem je udržet míč ve vzduchu tak dlouho, jak je to možné. Použijte Mickey a Donald, nohou, hrudníku nebo hlavy se udržet míč ve vzduchu, prostě nenechte se dopadl na zem. Pomocí myši se pohybovat Mickeyho nebo Donald po obrazovce. S vaší postavy máte udržet míč, aniž byste se dotkli fotbalové hřiště. Pokud máte rádi fotbal, bude se vám tato hra sport, musíte se udržet míč ve vzduchu co nejvíce. Čím více se odrazí dostanete, tím lépe. Pomocí myši se pohybovat Mickey Mouse nebo Donald Duck po obrazovce.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 29561 krát on-line. Pořadí 612 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 1952 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 29561 krát
Udržet míč s Disney

Hra, kde musíte hrát fotbal s nejoblíbenějších postav v komiksu. Míč se musí odrazit znaky, aniž byste se dotkli země. Snažte se udržet míč odrazí na ně hodně a často, jak vydělat více bodů. Cílem hry je, abymíč nedosáhne se na travnaté hřiště. Dovednostní hra pro děti s Mickey Mouse a Donald Duck, nejoblíbenějších a nejznámějších postaviček z Disneyho filmů. Fotbal pro všechny věkové kategorie.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Udržet míč s Disney pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Disney flash hra s názvem Udržet míč s Disney. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Udržet míč s Disney , a to se vztahuje k Disney. Naše nová hra Udržet míč s Disney je jedna z nejlepších her Disney najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Udržet míč s Disney, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Udržet míč s Disney
ZPĚT

Disney Nejhranější Hry

Barvy na Lightning McQueen Hrát ►

Barvy na Lightning McQueen

7
7 z 10 - 218636 hlasů
Odehrané
1523694
krát

V této hře si můžete vybarvit hlavní postavu ve filmu Pixar, Cars, Blesk McQueen a vedle si můžete dát na znak, který chcete, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramone, Luigi nebo Flo. Můžete změnit kola automobilu a barvu laku. Také si vybrat, který se objeví ve hře s protagonisty Disney a Pixar filmu Cars. Některé dobrodružství žil několik vozů, které mají život a na přátelství a odvahy. Závodní auto červené barvy ztra ...

Auta scény tvůrce Hrát ►

Auta scény tvůrce

5
5 z 10 - 150568 hlasů
Odehrané
1471263
krát

Dětské hry přizpůsobit hlavní postava v Disney filmu Auta, Blesk McQueen, můžete malovat barvou chceš a vypadat lépe na silnici.

Chicken Little Hrát ►

Chicken Little

4
4 z 10 - 96124 hlasů
Odehrané
635050
krát

Má chyběl autobus znovu a pokud si pomáhat mu bude pozdě do školy. Použijte svou šipkami na přímé Kuřecí prostřednictvím Oakey Oaks. Pozor na překážky na jeho cestě. Vaším cílem je BLASTI škole před čas běží ven! Je třeba vyhnout se automobily, požární hydrant, krakované chodník, bugglegum, olej puddles a postřikovač. Použijte skateboard jet rychleji, ale drží na silnici. Chcete-li vystoupit na skateboardu ...