Hry Zdarma

Disney dlaždice

Hry Disney

Disney dlaždice

Disney dlaždice Hodnocení: 6/10

Disney dlaždice hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Klikněte na dvě dlaždice stejného animovanou postavu odstranit. Udělat párů shoda dlaždice. Ale může být připojen pouze řádek, který má maximálně dva rohy. Budete muset odstranit všechny dlaždice v určitém čase a ne prohrát hru na další úroveň. Je to snadné! Instrukce: Pomocí myši hrát. Klikněte na kartu s kreslenou postavičkou a snaží se mít stejný charakter. Pokud kliknete na dvou, bude to zmizí. Alevedení, že jeden by měl být co nejrovnější, pokud máte více než dvě křivky se nezdaří.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 24646 krát on-line. Pořadí 784 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 1470 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 24646 krát
Disney dlaždice

Co musíte udělat, dvojice čipů. Je třeba sjednotit nejznámější postavy v komiksu. Cílem je nechat všechny prázdnou obrazovku. Zpočátku všechny obrázky s postavami objevit uvnitř. Musíte udělat jednu s myší a najít jiný obrázek něj. Klepněte na tlačítko znovu a je vymazána z hrací plochy. Kdyžpár zmizí, otočte na další. Zkuste hrát proti času, aby se tak rychle, jak je to možné. Mnoho přátel z kresleného seriálu a filmů v této zábavné a jednoduchá hra. Vhodné pro všechny věkové kategorie dobrodružství.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Disney dlaždice pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Disney flash hra s názvem Disney dlaždice. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Disney dlaždice , a to se vztahuje k Disney. Naše nová hra Disney dlaždice je jedna z nejlepších her Disney najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Disney dlaždice, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Disney dlaždice
ZPĚT

Disney Nejhranější Hry

Barvy na Lightning McQueen Hrát ►

Barvy na Lightning McQueen

7
7 z 10 - 218636 hlasů
Odehrané
1523531
krát

V této hře si můžete vybarvit hlavní postavu ve filmu Pixar, Cars, Blesk McQueen a vedle si můžete dát na znak, který chcete, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramone, Luigi nebo Flo. Můžete změnit kola automobilu a barvu laku. Také si vybrat, který se objeví ve hře s protagonisty Disney a Pixar filmu Cars. Některé dobrodružství žil několik vozů, které mají život a na přátelství a odvahy. Závodní auto červené barvy ztra ...

Auta scény tvůrce Hrát ►

Auta scény tvůrce

5
5 z 10 - 150568 hlasů
Odehrané
1471109
krát

Dětské hry přizpůsobit hlavní postava v Disney filmu Auta, Blesk McQueen, můžete malovat barvou chceš a vypadat lépe na silnici.

Chicken Little Hrát ►

Chicken Little

4
4 z 10 - 96120 hlasů
Odehrané
634818
krát

Má chyběl autobus znovu a pokud si pomáhat mu bude pozdě do školy. Použijte svou šipkami na přímé Kuřecí prostřednictvím Oakey Oaks. Pozor na překážky na jeho cestě. Vaším cílem je BLASTI škole před čas běží ven! Je třeba vyhnout se automobily, požární hydrant, krakované chodník, bugglegum, olej puddles a postřikovač. Použijte skateboard jet rychleji, ale drží na silnici. Chcete-li vystoupit na skateboardu ...