Hry Zdarma

Mickey Mouse a jeho nejlepší přátelé

Hry Disney

Mickey Mouse a jeho nejlepší přátelé

Mickey Mouse a jeho nejlepší přátelé Hodnocení: 5/10

Mickey Mouse a jeho nejlepší přátelé hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této krásné Vánoce puzzle se objeví klasické znaky Walta Disneyho, které jsou Mickey Mouse, Minnie, Donald, Goofy, Daisy a Pluto. Jiminy Cricket také se objeví v ruce z nejpopulárnějších kreslených myší. Oni se objeví vedle vánoční stromeček, a na to jsou zde plovoucí vánoční koule a některé zlaté věnce. Chcete-li zobrazit celou scénu, je nutné, aby se vešly všechny kousky skládačky. Musíte přetáhnout každý kousek skládačky do své právoplatné místo. Pokuste se rekonstruovat obraz v co nejkratší době a pokud možno se pobavit se svými oblíbenými Disneyho postavy.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 53194 krát on-line. Pořadí 303 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 7036 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 53194 krát
Mickey Mouse a jeho nejlepší přátelé

Tento obrázek je vánoční scéna Mouse Dům programu, kde můžeme vidět různé klasické Disney znaky žasl vánoční stromeček. Kouzlo pohádky prachu dělá červené koule a jiné ozdoby vznášet se ve vzduchu. Pro jiné Vánoce s postavami, které poznamenaly na své dětství, si neváhejte zahrát naše hry, Disney těchto zvláštních dnech, takže tito přátelé vás doprovázejí.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Mickey Mouse a jeho nejlepší přátelé pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Disney flash hra s názvem Mickey Mouse a jeho nejlepší přátelé. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Mickey Mouse a jeho nejlepší přátelé , a to se vztahuje k Disney. Naše nová hra Mickey Mouse a jeho nejlepší přátelé je jedna z nejlepších her Disney najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Mickey Mouse a jeho nejlepší přátelé, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Mickey Mouse a jeho nejlepší přátelé
ZPĚT

Disney Nejhranější Hry

Barvy na Lightning McQueen Hrát ►

Barvy na Lightning McQueen

7
7 z 10 - 218636 hlasů
Odehrané
1523892
krát

V této hře si můžete vybarvit hlavní postavu ve filmu Pixar, Cars, Blesk McQueen a vedle si můžete dát na znak, který chcete, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramone, Luigi nebo Flo. Můžete změnit kola automobilu a barvu laku. Také si vybrat, který se objeví ve hře s protagonisty Disney a Pixar filmu Cars. Některé dobrodružství žil několik vozů, které mají život a na přátelství a odvahy. Závodní auto červené barvy ztra ...

Auta scény tvůrce Hrát ►

Auta scény tvůrce

5
5 z 10 - 150568 hlasů
Odehrané
1471453
krát

Dětské hry přizpůsobit hlavní postava v Disney filmu Auta, Blesk McQueen, můžete malovat barvou chceš a vypadat lépe na silnici.

Chicken Little Hrát ►

Chicken Little

4
4 z 10 - 96130 hlasů
Odehrané
635310
krát

Má chyběl autobus znovu a pokud si pomáhat mu bude pozdě do školy. Použijte svou šipkami na přímé Kuřecí prostřednictvím Oakey Oaks. Pozor na překážky na jeho cestě. Vaším cílem je BLASTI škole před čas běží ven! Je třeba vyhnout se automobily, požární hydrant, krakované chodník, bugglegum, olej puddles a postřikovač. Použijte skateboard jet rychleji, ale drží na silnici. Chcete-li vystoupit na skateboardu ...