Hry Zdarma

Hledá se Nemo želva

Hry Disney

Hledá se Nemo želva

Hledá se Nemo želva Hodnocení: 6/10

Hledá se Nemo želva hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Crush je želva, která se objevila v Disney Pixar filmu Hledá se Nemo. Tato hra je v hlavní roli v této želvy, které musí plavat proti proudu, aniž by bít překážek. Se jim vyhnout, musíte přesunout na počítačovou myš. Musíte dávat pozor, aby opustit proud, protože stále Crush točit a budete ztrácet čas. Musíte vyhnout se medúzy, které se objeví před námi. Měli byste se také pokusit se chytit všechny speciální předměty zvýšit své skóre.Hra je rozdělena do pěti různých úrovní, kde se dozvíte různé věci o místech, jako je Cairns, Brisbane a Gold Coast, mezi ostatními. Podaří se vám průvodce Crush, želvy z Hledá se Nemo, na velké korálové útesy?

Krát hrál:

Tato hra se hraje 44154 krát on-line. Pořadí 381 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 4318 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 44154 krát
Hledá se Nemo želva

Film Hledá se Nemo byl propuštěn v roce 2003. V tomto filmu Disney Pixar je vyprávěn dobrodružství Marlin, klaun ryby, který má najít svého syna Nemo. Během své cesty potkává mnoho znaků, jako Dory nebo želvy Crush a jeho syn Squirt. V této hře se objeví velký proud, který dosahuje Sydney, kde byly nalezeny Crush a Marlin. Pokud jste tento film od Walt Disney Pictures líbilo se jej vychutnat znovu s tímto interaktivním hry.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Hledá se Nemo želva pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Disney flash hra s názvem Hledá se Nemo želva. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Hledá se Nemo želva , a to se vztahuje k Disney. Naše nová hra Hledá se Nemo želva je jedna z nejlepších her Disney najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Hledá se Nemo želva, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Hledá se Nemo želva
ZPĚT

Disney Nejhranější Hry

Barvy na Lightning McQueen Hrát ►

Barvy na Lightning McQueen

7
7 z 10 - 218636 hlasů
Odehrané
1523892
krát

V této hře si můžete vybarvit hlavní postavu ve filmu Pixar, Cars, Blesk McQueen a vedle si můžete dát na znak, který chcete, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramone, Luigi nebo Flo. Můžete změnit kola automobilu a barvu laku. Také si vybrat, který se objeví ve hře s protagonisty Disney a Pixar filmu Cars. Některé dobrodružství žil několik vozů, které mají život a na přátelství a odvahy. Závodní auto červené barvy ztra ...

Auta scény tvůrce Hrát ►

Auta scény tvůrce

5
5 z 10 - 150568 hlasů
Odehrané
1471453
krát

Dětské hry přizpůsobit hlavní postava v Disney filmu Auta, Blesk McQueen, můžete malovat barvou chceš a vypadat lépe na silnici.

Chicken Little Hrát ►

Chicken Little

4
4 z 10 - 96130 hlasů
Odehrané
635309
krát

Má chyběl autobus znovu a pokud si pomáhat mu bude pozdě do školy. Použijte svou šipkami na přímé Kuřecí prostřednictvím Oakey Oaks. Pozor na překážky na jeho cestě. Vaším cílem je BLASTI škole před čas běží ven! Je třeba vyhnout se automobily, požární hydrant, krakované chodník, bugglegum, olej puddles a postřikovač. Použijte skateboard jet rychleji, ale drží na silnici. Chcete-li vystoupit na skateboardu ...